Zapraszamy do Kętrzyna! 21 lipca kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
18.07.2018 16:12
Zapraszamy do Kętrzyna! 21 lipca kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Kolejnym przystankiem wakacyjnej trasy mobilnego studia — kawiarni ZET Cafe będzie Kętrzyn. 21 lipca od godz. 10:00 będzie można nas spotkać na pl. Piłsudskiego. Sprawdź, co ciekawego przygotowaliśmy na Twoje przybycie.

Przed nami IV przystanek podczas tegorocznej trasy po naszym pięknym kraju. Gospodarzem przystanku w Kętrzynie będzie Agnieszka Kołodziejska, która po raz ostatni w tym roku wspólnie z Wami skosztuje pysznej kawy i chwyci w swe ręce mikrofon, by zabawić gości w naszym plenerowym studiu, a milionom słuchaczy przed radioodbiornikami zrelacjonować, wszystko to, co dziać będzie się w Kętrzynie.

Obserwuj nasze poczynania w Social Mediach!

Pamiętaj! Po więcej ciekawostek, obrazków i filmików z poczynań podczas całej trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko, a czasem nawet za bardzo :).

Kętrzyn w mikrofonie [CO, GDZIE I KIEDY?]

Będąc w Kętrzynie, zasiądziemy na Ławeczce Wojciecha Kętrzyńskiego – jeśli nie wiecie, to informujemy, że rok 2018 poświęcony jest obchodom 180. rocznicy urodzin i 100. rocznicy śmierci Patrona tego ciekawego miasta, jakim jest Kętrzyn.
- Z tej okazji 11 lipca została odsłonięta pamiątkowa ławeczka, która ma szansę stać się kolejną atrakcją turystyczną w Kętrzynie. O ławeczkę zapytamy Eugeniusza Tokarzewskiego — historyka, wieloletniego dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. W. Kętrzyńskiego.
- Zajrzymy też do Stada Ogierów, gdzie tradycyjnie w trzeci weekend lipca w naszym odbywa się Czempionat Koni Zimnokrwistych. Na rozmowę w tej sprawie do naszego mobilnego studia zaprosimy jednego z hodowców wystawiających konie i dyrektora Stada.
- Sobota w Kętrzynie naprawdę nie będzie nudna! 21 lipca będzie miał miejsce Międzynarodowy Turniej Siatkówki Plażowej Mężczyzn Beach Volleyball Mazury 2018. Aga na pewno będzie chciała do plenerowego studia zaprosić kilku… zawodników :).
- I uwaga! Podobnie jak w ubiegłym roku, w sobotę odbędzie się Festiwal Filmów Wojennych i Historycznych "Walkirie Filmowe", który zostanie zakończony Galą Piosenki i Muzyki Filmowej.
Na Gali swoją obecność potwierdzili m.in. Grażyna Szapołowska, Olga Borys, Emilian Kamiński, Arkadiusz Jakubik z Zespołem Dr Misio, Marcin Kwaśny, Dariusz Kordek i Grzegorz Wilk.
Bądźcie czujni. Na pewno do naszego kawowego miasteczka zaprosimy któreś, o ile nie wszystkich z wyżej wymienionych osobistości.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - SPRAWDZAJ CO U NAS!

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł bawić się z nami w Kętrzynie, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: