Zapraszamy do Kołobrzegu! 4 sierpnia kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
01.08.2018 15:32
Zapraszamy do Kołobrzegu! 4 sierpnia kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET/Klimatyczny Kołobrzeg

Nadszedł czas na pierwszy sierpniowy przystanek na wakacyjnej trasie mobilnego studia — kawiarni ZET Cafe. 4 sierpnia zapraszamy do Kołobrzegu, gdzie od godz. 10:00 będziecie mogli nas spotkać przy tamtejszej, dobrze znanej większości polakom Latarni Morskiej przy ul. Morskiej. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy na Wasze przybycie.

ZET Cafe 4 sierpnia w Kołobrzegu!

Przed nami VI przystanek podczas letniej trasy po naszym pięknym kraju. Gospodarzem radiowej akcji w Kołobrzegu będzie Waldemar Maniewski - człowiek reporter i wydawca popołudniowego pasma w Radiu ZET.

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

Kołobrzeg w mikrofonie Radia ZET [CO, GDZIE I KIEDY?]

W Kołobrzegu przede wszystkim zapraszamy na degustację pysznej kawy i do wspólnej gry w planszówki, w które grać będzie można w specjalnej strefie Rebel.pl. Poza tym, będąc w północno-zachodniej Polsce, nie omieszkamy skosztować kuchni regionalnej i pogadać o żegludze z Marcinem Kocem - człowiekiem, który żegluje nie tylko po Polsce, ale i po całym świecie.

Nasze plenerowe studio odwiedzi także prezydent Kołobrzegu - Janusz Gromek oraz Robert Szpak - dyrektor turnieju Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej i piłce nożnej oraz zawodnicy biorący udział w turnieju.

A jak już jesteśmy przy sporcie, to zdradzimy, że postaramy się wejść po schodach Latarni w jak najszybszym tempie. To znaczy nasz reporter się postara, a my będzie my dzielnie liczyć czas i towarzyszyć z kamerą :).

Kołobrzeg, ul. Morska, godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy!

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł bawić się z nami w Kołobrzegu, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: