Zamknij

Zapraszamy do Opoczna! 11 sierpnia kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
08.08.2018 15:14
Zapraszamy do Opoczna! 11 sierpnia kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]
fot. Opoczno

Czas na trzeci sierpniowy przystanek na wakacyjnej trasie mobilnego studia — kawiarni ZET Cafe. 11 sierpnia zapraszamy do Opoczna, gdzie od godz. 11:00 będziecie mogli nas spotkać przy ul. Biernackiego pod MDK. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy na Twoje przybycie.

ZET Cafe 11 sierpnia w Opocznie!

Przed nami VII przystanek na naszej letniej trasie. Gospodarzem radiowej akcji ZET Cafe w Opocznie będzie nie kto inny, jak Kamil Nosel - człowiek, który przyjmuje od Was najtrudniejsze zlecenia, dzwoni i wkręca.

Słuchaj Wkrętów Kamila Nosela

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

Opoczno w mikrofonie Radia ZET [CO, GDZIE I KIEDY?]

W Opocznie przede wszystkim zapraszamy na degustację pysznej kawy i na dużą dawkę radiowych emocji.

Poza tym, będąc w stolicy płytki ceramicznej, będziemy bawić się także na Festiwalu Płytki Ceramicznej. Odwiedzimy dom Esterki — jeden z najciekawszych obiektów zabytkowych w mieście. 

Wspólnie skosztujemy regionalnego jedzenia — bomby opoczyńskiej, czyli kluskek z tartych ziemniaków z mięsem, suszonymi grzybami i kiszoną kapustą. Kamil Nosel przygotuje je dla Ciebie własnoręcznie :)!

W naszym plenerowy studiu porozmawiamy też o opoczyńskiej płytce — ciekawostki, trendy, moda... powiemy o wszystkim, z czego Opoczno słynie.
Natalia Nykiel wystąpi w Opocznie!

Gwiazdą, którą można będzie spotkać w naszym plenerowym studiu, będzie Natalia Nykiel — wokalistka w ten sam dzień da czadu na opoczyńskiej scenie podczas wcześniej wspomnianego festiwalu.

Opoczno, ul. Biernackiego, godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy!

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł bawić się z nami w Opocznie, to spiesz się :)! Do końca naszej trasy zostały już tylko dwa przystanki! Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: