Zapraszamy do Włodawy! 28 lipca kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
25.07.2018 13:03
Zapraszamy do Włodawy! 28 lipca kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Nadszedł czas na ostatni lipcowy przystanek na naszej wakacyjnej trasie mobilnego studia — kawiarni ZET Cafe. 28 lipca zapraszamy do Włodawy, gdzie od godz. 10:00 będziecie mogli nas spotkać przy tamtejszym, charakterystycznym Czworoboku. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy na Twoje przybycie.

ZET Cafe 28 lipca zagości we Włodawie!

Przed nami V przystanek podczas tegorocznej trasy po pięknej Polsce. Gospodarzami naszej radiowej akcji we Włodawie będzie Justyna Dżbik, którą niektórzy mieli przyjemność spotkać podczas naszego przystanku w Ciechocinku, oraz Kamil Nosel - bardzo dobrze znany i słynący ze swoich mistrzowskich wkrętów

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Po więcej ciekawostek, obrazków i filmików z poczynań podczas całej trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko, a czasem nawet za bardzo wszystko :).

Włodawa w mikrofonie Radia ZET [CO, GDZIE I KIEDY?]

Podczas weekendu 27-29 lipca we Włodawie dziać będzie się naprawdę dużo! Co oczywiście jest jednoznaczne z tym, że odwiedzając nasze plenerowe studio będzie można spotkać i usłyszeć m.in. takie znane osobistości:

Popularnego wokalistkę jazzowego - Pana Stanisława Soykę, znanego z ekipy muzycznego zespołu Łąki Łan Paprodziada, Pana Krzysztofa Grabczuka - wicemarszałka Województwa Lubelskiego oraz Anitę Lewczuk - Dyrektorkę Muzeum we Włodawie, organizatorkę Festiwalu Trzech Kultur,

W naszym plenerowym studiu porozmawiamy też o trwającym we Włodawie Festiwalu „ZEW Natury – Powrót do korzeni”. Opowie nam o nim Stanisław Leszczyński – dyrektor artystyczny oraz z Agnieszka Stasiak - koordynatorka warsztatów tworzenia wianków. 

Więcej informacji o festiwalu znajdziesz poniżej:

BĄDŹ Z NAMI MIĘDZY PRZYSTANKAMI - SPRAWDZAJ CO U NAS SŁYCHAĆ!

Festiwal to koncerty, warsztaty, konkursy dla dzieci i dorosłych, wystawy, programy edukacyjne, kino, sport, świetna kuchnia i co najważniejsze niezapomniane emocje oraz wypoczynek na łonie natury!

Zew Natury różni się od innych imprez plenerowych. Założeniem festiwalu jest zbliżenie ludzi do siebie, obcowanie z naturą i świetną zabawą. Podczas tego wydarzenia jego uczestnicy będą mogli zrelaksować się korzystając z dobrodziejstw Matki Natury jednocześnie ucząc się o niej i od niej.

ZEW NATURY 2018: LINE UP

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł bawić się z nami w Kętrzynie, to spokojnie, nie masz się czym martwić. W tym roku zaplanowaliśmy aż 9 przystanków i to w każdym zakątku Polski. Zobacz, gdzie i kiedy jeszcze stanie nasze plenerowe studio - kawiarnia: