Zamknij

Zapraszamy do Zabrza na koncert "Siła Muzyki Radia ZET" [WSTĘP WOLNY]

Tomasz Pietrzyk
13.11.2018 16:39
Zapraszamy do Zabrza na koncert "Siła Muzyki Radia ZET" [WSTĘP WOLNY]
fot. Radio ZET

Radio ZET zaprasza 24 listopada do Zabrza na koncert, który organizujemy pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”. W trakcie koncertu na scenie będziecie mogli zobaczyć Sarsę czy Mesajah. Koncert odbędzie się w sobotę, 24 listopada w Zabrzu plac Teatralny 12. Start o godz. 16:30. 

„Siła Muzyki Radia ZET” opanowuje Zabrze i okolice!

9 października została uruchomiona nowa częstotliwość Radia ZET na Śląsku. Nadajnik znajduje się w Zabrzu i pracuje na częstotliwości 92,6 MHz, z mocą 700W. Swoim zasięgiem obejmuje m.in. Bytom, Gierałtowice, Gliwice, Mikołów, Rudę Śląską i Zbrosławice. W związku z tym postanowiliśmy pokazać się wszystkim mieszkańcom tego pięknego rejonu Polski. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET”, który odbędzie się w Zabrzu. Nie zabraknie największych gwiazd polskiej muzyki. Podczas koncertu zgromadzona publiczność i nasi słuchacze mogą także liczyć na dawkę najlepszej muzyki!

Pierwszy koncert w ramach promocji naszej obecności na Śląsku odbędzie się już 24 listopada na placu Teatralnym w Zabrzu. Na scenie pojawią się m.in. Sarsa i Mesajah. Start koncertu o godz. 16:30. WSTĘP WOLNY. 

Untitled-2

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!