Zamknij

Zapraszamy na kawę do Katowic! 25 sierpnia ostatni przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
21.08.2018 15:09
Zapraszamy na kawę do Katowic! 25 sierpnia ostatni przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]
fot. pl.wikipedia.org

Czas na wielki finał naszej wakacyjnej trasy mobilnego studia — kawiarni ZET Cafe. 25 sierpnia zapraszamy do Katowic, gdzie od godz. 10:00 będziecie mogli nas spotkać pod Urzędem Miasta, przy Placu Kwiatowym. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy na zakończenie tegorocznej trasy.

ZET Cafe 25 sierpnia w Katowicach!

Nadszedł czas na ostatni przystanek na naszej letniej, kawowej trasie. Gospodarzem finałowej akcji ZET Cafe w Katowicach będzie Romuald Kłosowski - człowiek, który na co dzień jest reporterem i wydawcą dziennego pasma w Radiu ZET. 

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

Katowice w mikrofonie Radia ZET [CO, GDZIE I KIEDY?]

Będąc w Katowicach poznamy historię i kulturę Śląska, poddamy się nauce kilku podstawowych śląskich słów i zwrotów, ponadto przygotujemy dla naszych gości coś pysznego i śląskiego do jedzenia. Prawdopodobnie będą to prawdziwe kluski śląskie. 

Agnieszka Adamczewska zaśpiewa specjalnie dla słuchaczy Radia ZET 

Główną atrakcją, którą dla Was szykujemy będzie mini koncert Agnieszki Adamczewskiej - polskiej wokalistka popowej, zwyciężczyni znanego show "Bitwa na głosy", a także finalistki programu "O!Polskie Przeboje". 

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł bawić się z nami w Katowicach, to niestety, ale mamy złe wieści. Do naszego następnego spotkania podczas ZET Cafe będziesz musiał poczekać do przyszłego roku. Przystanek w Katowicach będzie naszym ostatnim podczas tegorocznej trasy.

Dlatego odstaw na bok wszystkie ważne sprawy i spotkaj się z nami w naszym plenerowym studiu - kawiarni przy Placu Kwiatowym. Do zobaczenia!