Zamknij

Zapraszamy na kawę do Uniejowa! 18 sierpnia kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
16.08.2018 12:57
Zapraszamy na kawę do Uniejowa! 18 sierpnia kolejny przystanek ZET Cafe [SZCZEGÓŁY]
fot. Termy Uniejów

Czas na przedostatni przystanek na wakacyjnej trasie mobilnego studia — kawiarni ZET Cafe. 18 sierpnia zapraszamy do Uniejowa, gdzie od godz. 10:00 będziecie mogli nas spotkać przy tamtejszych Termach. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy na Twoje przybycie.

ZET Cafe 18 sierpnia w Uniejowie!

Nadszedł czas na przedostatni przystanek na naszej letniej trasie. Gospodarzem radiowej akcji ZET Cafe w Uniejowie będzie Kamil Nosel - człowiek, który przyjmuje od Was najtrudniejsze zlecenia, dzwoni i wkręca w Radiu ZET.

radiozet cafe zdjęcie w tle uniejow 18.08 (8)

ZET Cafe na Facebooku i Instagramie!

Obserwuj nas! Więcej smaczków, obrazków i filmików z naszych poczynań podczas trasy ZET Cafe zaglądaj na oficjalny profil akcji na FB (Radio ZET Cafe) oraz Instagram (radio_zet). Relacjonujemy tam dosłownie wszystko!

Uniejów w mikrofonie Radia ZET [CO, GDZIE I KIEDY?]

W Uniejowie przede wszystkim zapraszamy na degustację pysznej kawy i dużą dawkę radiowych emocji. Poza tym, bawiąc się w Uniejowie, będziemy bacznie przyglądać się rycerzom, którzy tego samego dnia stoczą pokazową bitwę w ramach corocznego turnieju rycerskiego. 

W naszym plenerowym studiu wspólnie skosztujemy regionalnych przysmaków — miodu pitnego oraz kiszonych ogórków, które w Uniejowskich stronach cieszą się dużą popularnością i smakiem. Nie zabraknie też rozmów o tamtejszych kosmetykach, które robione są na bazie wód termalnych.

Odwiedzimy największy i najatrakcyjniejszy parku linowy położony na terenie naszego uzdrowiska. Mówi się, że to nie lada gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają ekstremalne wyzwania i aktywne formy spędzania wolnego czasu. Sprawdzimy to :)!

Zespół DeMono na ZET Cafe.

Gwiazdą, którą można będzie spotkać w naszym plenerowym studiu będzie zespół DeMono, który tego samego dnia zagra mini koncert dla słuchaczy Radia ZET i lokalnej, Uniejowskiej publiki. Uniejów, godz. 10:00, pasaż przy kompleksie termalno-basenowym. Serdecznie zapraszamy!

ZET Cafe 2018: TRASA

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła/mógł bawić się z nami w Uniejowie, to spiesz się :)! Na naszej trasie został już tylko jeden przystanek! Spotkaj się z nami w naszym plenerowym studiu - kawiarni w Katowicach.

radio zet post opoczno (12)