Zamknij

Zgarnij bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich Zakopane 2022

Tomasz Pietrzyk
11.01.2022 10:33
Zgarnij bilety na Puchar Świata w skokach narciarskich Zakopane 2022
fot. Radio ZET

Lecimy na skoki! 11 i 12 stycznia na antenie Radia ZET w programie Uważam ZET będzie można zdobyć bilety na narciarskie szaleństwo w Zakopanem 2022. Szczegóły konkursu i regulamin znajdziecie poniżej.

Tej zimy konkursy Pucharu Świata w Zakopanem odbędą się w trzeci weekend stycznia. Tradycyjnie na Wielkiej Krokwi najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy powalczą w zawodach drużynowych i indywidualnych. Zmagania o punkty poprzedzą kwalifikacje, które odbędą się w piątek, 14 stycznia 2022 roku. 

Słuchaj Radia ZET i leć na skoki do Zakopanego!

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety na skoki? Nic prostszego! Nastaw się na Radio ZET i słuchaj uważnie popołudniowego pasma Uważam ZET - redaktor Korościel wraz z Marcinem Sońtą przygotowali dla Was specjalny quiz, w którym do wygrania będą bilety na konkurs Pucharu Świata w Zakopanem. Finały antenowej zabawy odbędą się 11 i 12 stycznia. Więcej do przeczytania w regulaminie poniżej i usłyszenia na antenie Radia ZET.

Puchar Świata w Zakopanem jest marką samą w sobie. Zawody na Wielkiej Krokwi od wielu lat są jedną z najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju i nieprzerwalnie od 2002 roku odbywają się w zimowej stolicy Polski. Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem corocznie gromadzą wokół skoczni tłumy kibiców, którzy znakomicie dopingują najlepszych na świecie skoczków narciarskich i tworzą wspaniałą atmosferę przez cały weekend w biało-czerwonej krainie czarów.

Od 20 lat konkursy w Zakopanem są stałym punktem w kalendarzu Pucharu Świata i w walce o Kryształową Kulę. Zdecydowanie są to jedne z najlepszych w sezonie zimowym zawodów. Puchar Świata na Wielkiej Krokwi zawsze cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w Zakopanem.

Źródło: mat. pras.