Zgarnij bilety na koncert Emeli Sandé. Słuchaj uważnie Radia ZET i pojedź do Krakowa na jej występ [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
09.02.2018 11:54
Zgarnij bilety na koncert Emeli Sandé. Słuchaj uważnie Radia ZET i pojedź do Krakowa na jej występ [SZCZEGÓŁY]
fot. commons.wikimedia

Słuchaj uważnie Radia ZET i zgarnij bilety na krakowski koncert Emeli Sandé. Artystka wraz ze swoim 10-osobowym zespołem wystąpi 22 lutego w prestiżowym ICE Kraków Congress Centre. Będzie to jej pierwszy koncert w Polsce.

Zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku - zaśpiewa w Krakowie! Szkocka piosenkarka, która podbiła świat swoim debiutanckim albumem Version of Events, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Artystka, łącząca ze sobą gatunki R&B, soul, gospel i pop, wystąpi 23 lutego 2018 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Najlepsza brytyjska artystka 2017 roku zaprezentuje polskiej publiczności kolekcję swoich największych hitów!

Emeli Sandé z pewnością zaprezentuje wszystkie swoje największe utwory. Począwszy od tych najstarszych: "Heaven", "Daddy", "Read All About It" poprzez "Next to Me" "Beneath Your Beautiful" i "Hurts" po same nowości - "Higher" oraz "Deep" z jej ostatniej epki, wydanej w listopadzie ubiegłego roku.

Na krakowskiej scenie zobaczymy także Gawina Powella, który towarzyszył już Emeli Sande w sesjach nagraniowych i występach na żywo. To pianista, a także kompozytor i producent. Na koncercie 22 lutego będzie grał na organach Hammonda. Z kolei Dexter Hercules jest pałkarzem z zacięciem do improwizacji jazzowych. Na portalu YouTube można zobaczyć jego popisy na wieloelementowej perkusji. Przy Emeli będzie grał jednak na bębnach, bo za perkusją usiądzie Junior Alli-Balogun. Nie zabraknie także gitar – na elektrycznej zagra Michael Davies, a na basie – Arran Powell. Skład uzupełni dwuosobowy chórek, wspierający główną bohaterkę wieczoru.

Źródło: materiały prasowe