Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zgarnij bilety na koncert Emeli Sandé. Słuchaj uważnie Radia ZET i pojedź do Krakowa na jej występ [SZCZEGÓŁY]

09.02.2018 11:54

Słuchaj uważnie Radia ZET i zgarnij bilety na krakowski koncert Emeli Sandé. Artystka wraz ze swoim 10-osobowym zespołem wystąpi 22 lutego w prestiżowym ICE Kraków Congress Centre. Będzie to jej pierwszy koncert w Polsce.

Zgarnij bilety na koncert Emeli Sandé. Słuchaj uważnie Radia ZET i pojedź do Krakowa na jej występ [SZCZEGÓŁY] fot. commons.wikimedia

Zdobywczyni nagrody w kategorii Najlepszy Brytyjski Wykonawca 2017 roku - zaśpiewa w Krakowie! Szkocka piosenkarka, która podbiła świat swoim debiutanckim albumem Version of Events, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Artystka, łącząca ze sobą gatunki R&B, soul, gospel i pop, wystąpi 23 lutego 2018 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Najlepsza brytyjska artystka 2017 roku zaprezentuje polskiej publiczności kolekcję swoich największych hitów!

Emeli Sandé z pewnością zaprezentuje wszystkie swoje największe utwory. Począwszy od tych najstarszych: "Heaven", "Daddy", "Read All About It" poprzez "Next to Me" "Beneath Your Beautiful" i "Hurts" po same nowości - "Higher" oraz "Deep" z jej ostatniej epki, wydanej w listopadzie ubiegłego roku.

Na krakowskiej scenie zobaczymy także Gawina Powella, który towarzyszył już Emeli Sande w sesjach nagraniowych i występach na żywo. To pianista, a także kompozytor i producent. Na koncercie 22 lutego będzie grał na organach Hammonda. Z kolei Dexter Hercules jest pałkarzem z zacięciem do improwizacji jazzowych. Na portalu YouTube można zobaczyć jego popisy na wieloelementowej perkusji. Przy Emeli będzie grał jednak na bębnach, bo za perkusją usiądzie Junior Alli-Balogun. Nie zabraknie także gitar – na elektrycznej zagra Michael Davies, a na basie – Arran Powell. Skład uzupełni dwuosobowy chórek, wspierający główną bohaterkę wieczoru.

Źródło: materiały prasowe

Oceń