Zamknij

Zgarnij podwójne bilety na koncert Queen i Adama Lamberta!

Tomasz Pietrzyk
31.10.2017 10:47
Zgarnij podwójne bilety na koncert Queen i Adama Lamberta!
fot. ons.pl

Jak zdobyć podwójne bilety? Zadanie jest bardzo proste. Słuchaj uważnie Radia ZET, usłysz pytanie zagadkę i zadzwoń z odpowiedzią pod 321 321 321. Powodzenia! Naprawdę warto. Więcej o koncercie przeczytacie niżej.

6 listopada w łódzkiej Atala Arenie wystąpi grupa Queen na czele z Adamem Lambertem, założona przez Rogera Taylora i Briana Maya z Queen. Na koncercie usłyszymy największe przeboje kultowego zespołu. Z największymi hitami Queen zmierzy się śpiewający w zespole od pięciu lat Adam Lambert. Nie jest to lada wyzwanie. Sztuką jest śpiewać piosenki, które w przeszłości wykonywał zmarły w 1991 roku Freddie Mercury. Młody Lambert, podobnie jak Mercury, jest homoseksualistą.

Jak wierzy, tolerancja wobec ludzi o odmiennej orientacji jest coraz większa, ale naprawdę odczujemy to dopiero w następnym pokoleniu. Zdaniem Lamberta, na świecie jest zdecydowanie więcej ludzi dobrych niż złych"Wybacz, ale nie zamierzam odpowiadać na polityczne pytania w wywiadzie dotyczącym Queen" – powiedział Lambert zapytany o prezydenta Trumpa "Queen to zespół, który mimo upływu lat nadal ogromnie wiele dla ludzi znaczy" – mówi Lambert 

Listopadowy koncert Queen zapowiada się hucznie! Muzycy zapowiedzieli, że planują zrobić jeszcze większe show niż dotychczas.

Głównymi punktami programu mają być:

- wyjątkowy repertuar upamiętniający 40. rocznicę wydania najpopularniejszego albumu zespołu Queen - "News of the World" (z takimi hitami jak: "We Will Rock You" i "We Are the Champions").

- oraz jeszcze bardziej zaawansowana oprawa sceniczna.

Niżej mały przedsmak tego, co dziać się będzie 6 listopada w Łodzi.