Zamknij

Zgorzelec. Kamil Nosel przebrany za niemowlaka w wózku odnaleziony [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
23.08.2019 18:03
Zgorzelec. Kamil Nosel przebrany za niemowlaka w wózku odnaleziony [WIDEO]
fot. Radio ZET

W czwartek 22 sierpnia 2019 roku Radio ZET w Zgorzelcu ukryło przebranego i ucharakteryzowanego za niemowlę Kamila Nosela. Słuchaczka Daniela jako pierwsza rozpoznała Nosela i poprzez przybicie z nim "piątki" została posiadaczem nowego, markowego skutera. Zobacz materiał z ukrytej kamery.

 

Kamil Nosel przebrany za niemowlę rozpoznany!

Przypomnijmy, że od 4 lipca do 29 sierpnia 2019 roku w każdy czwartek wakacji w różnych częściach polski Radio ZET chowa przebranego za różne postaci Kamila Nosela. 22 sierpnia w Zgorzelcu - podczas przedostatniej odsłony akcji „Znajdź Nosela” pierwszą osobą, która rozpoznała ucharakteryzowanego prezentera Radia ZET była słuchaczka Daniela. Tego dnia Kamil Nosel został przebrany za niemowlaka w wózku.

Jak poszło Noselowi w niecodziennej roli? W jakich okolicznościach został ukryty i odnaleziony oraz ilu ludzi szukało płaczącego w wózku dziecięcym Nosela? Cały przebieg poszukiwań Kamila Nosela w Zgorzelcu możecie zobaczyć w powyższym materiale wideo.

Skutery od Radia ZET: Gdzie i jak je wygrać? [DATY, LISTA MIAST]

Markowe skutery od Radia ZET można wygrać w każdy czwartek wakacji. Jak, kiedy i gdzie szukać Kamila Nosela? Wszystkich podpowiedzi dotyczących przebranego Nosela w danej lokalizacji usłyszycie w Radiu ZET. Dodatkowe i równie pomocne podpowiedzi dotyczące stroju i lokalizacji Kamila Nosela możecie zobaczyć na naszym Instagramie (radio_zet). Gdzie znaleźć i spotkać Kamila Nosela? Mistrza wkrętów będziecie mogli spotkać w następujących miastach:

  • 4.07 - Rzgów - Miasto Mody Ptak - ODNALEZIONY
  • 11.07 - Lubniewice - ODNALEZIONY
  • 18.07 - Kalisz - ODNALEZIONY
  • 25.07 - Kołobrzeg - ODNALEZIONY
  • 1.08 - Bielsko-Biała - ODNALEZIONY
  • 8.08 - Karpacz - ODNALEZIONY
  • 15.08 - Uniejów - ODNALEZIONY
  • 22.08 - Zgorzelec - ODNALEZIONY
  • 29.08 - Elbląg

Uwaga! Pamiętajcie, że aby wygrać Skutery Suzuki Burgman od Radia ZET trzeba Kamilowi „przybić piątkę”.

Suzuki Burgman: wygraj markowy skuter od Radia ZET

Nagrodą główną w naszej letniej zabawie jest markowy skuter Suzuki Burgman od Radia ZET o wartości blisko 18 000 tysięcy złotych. Zwycięzca, który jako pierwszy rozpozna Kamila Nosela wygrywa skuter z opłaconym podatkiem.

Włącz Radio ZET już teraz i szukaj Kamila Nosela!