Zamknij

Zgorzelec: W tę sobotę specjalne wydanie programu Beaty Tadli [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
01.10.2020 16:54
Zgorzelec: W tę sobotę specjalne wydanie programu Beaty Tadli [SZCZEGÓŁY]
fot. Miasto Zgorzelec

W Zgorzelcu 3 października, w sobotę zapraszamy do słuchania specjalnego wydania programu Beaty Tadli „To Właśnie Weekend”, gdzie przeniesiemy się do Domu Jakuba Boehme przy ul. Daszyńskiego.

Zgorzelec. Specjalne wydanie program "To Właśnie Weekend"

3 października 2020 roku Beata Tadla przeniesie swoje radiowe studio do Zgorzelca. Beata Tadla w swoim sobotnim programie opowiada o tym, jak zacząć dobrze weekend, zrealizować wszystkie plany, a jednocześnie porządnie się wyspać. Przepis na udaną sobotę znajdziecie między godz. 10:00 a 13:00. W trakcie audycji ciekawi goście, ciekawe tematy i ciekawe dyskusje - w soboty, w studiu Radia ZET pojawiają się zarówno muzycy i aktorzy, jak i gwiazdy show-biznesu z pierwszych stron gazet. Jak dobrze zacząć weekend? To proste. Włącz Radio ZET!

Podcasty Beaty Tadli

W programie "To Właśnie Weekend" Beata Tadla przedstawia pomysły na fajne spędzenie czasu za darmo, sposoby na odzyskanie energii i wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia. Zaproszeni autorzy opowiadają o książkach, filmach i serialach, których nie można przegapić, a twórcy zdradzają kulisy inspirujących projektów, w których warto wziąć udział. Słuchacze dostaną też solidną porcję informacji o najważniejszych wydarzeniach ze świata kultury i sztuki. Poza tym duża dawka pozytywnego śmiechu, której nie może zabraknąć w weekend! Jeżeli tylko coś Cię ominęło, to spokojnie. Nie martw się. Sprawdź podcast Beaty Tadli z programu na player.radiozet.pl.