Zamknij

Znajdź Kamila Nosela i wygraj markowe rowery [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
08.07.2020 15:28
Znajdź Kamila Nosela i wygraj markowe rowery [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Akcja „Znajdź Nosela” powraca po roku! Słuchacze Radia ZET ponownie będą mogli wcielić się w rolę zawodowych tropicieli naszego dziennikarza. Jak w roku 2020 będzie wyglądała zabawa, w której cała Polska szuka Nosela? Przeczytaj i zapoznaj się ze szczegółami.

Akcja Znajdź Nosela 2020 POWRACA!

Sukces pierwszej edycji akcji i jej bardzo pozytywny odbiór wśród słuchaczy Radia ZET spowodował, że pomimo trwającej nadal pandemii zdecydowaliśmy się na kontynuację projektu „Znajdź Nosela”. Jednak uwzględniającego obecną sytuację musieliśmy go nieco zmodyfikować. Sprawdź szczegóły i zapoznaj się z zasadami zabawy. Podczas tegorocznej edycji zwycięzca, który „znajdzie Nosela” zostaje posiadaczem nowiutkich jednośladów. 

Znajdź Nosela 2020. Jak znaleźć Nosela? [SZCZEGÓŁY]

9 lipca 2020 roku startuje akcja „Znajdź Nosela”. W każdy czwartek na antenie Radia ZET Kamil będzie udzielał podpowiedzi odnośnie danego miejsca. Może to być miasto lub jakieś zabytkowe, charakterystyczne miejsce. Słuchacz, który jako pierwszy rozszyfruje Kamila powinien od razu chwytać za telefon i dzwonić do nas pod numer 321 321 321 z prawidłową odpowiedzią. W każdym następnym tygodniu zabawy będziemy zachęcali słuchaczy Radia ZET do wzięcia udziału w czwartkowym finale, gdzie Kamil Nosel i pozostali prezenterzy Radia ZET będą udzielali cennych wskazówek dotyczących „wirtualnego” ukrycia Nosela.

W 2020 roku zaplanowaliśmy 8 tygodni emocjonujących poszukiwań. Zabawa skończy się 27 sierpnia. Już teraz możemy podpowiedzieć, że podczas pierwszego finału Kamil będzie opowiadał o miejscu gdzieś... na trasie Green Velo w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Dodajmy także, że na tej samej trasie odwiedzimy jeszcze województwa Podlaskie, Podkarpackie i Świętokrzyskie, a także m.in. Świecie oraz Inowrocław.

Wszystkim poszukiwaczom życzymy udanej zabawy i powodzenia w telefonicznym szukaniu Kamila Nosela. Więcej o akcji do usłyszenia w Radiu ZET i do przeczytania w niżej zamieszczonym regulaminie. Podpowiedzi co do wirtualnej lokalizacji Kamila można też zobaczyć na naszym Instagramie w każdy czwartek około godz. 11:00.