Zamknij

Inowrocław. Znajdź przebranego Kamila Nosela i wygraj markowe rowery [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
25.08.2020 10:57
Inowrocław. Znajdź przebranego Kamila Nosela i wygraj markowe rowery [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

W czwartek 27 sierpnia w Inowrocławiu odbędzie się wielki finał akcji "Znajdź Kamila Nosela". Osoba, która rozpozna Nosela i „przybije z nim piątkę” zostanie posiadaczem dwóch markowych rowerów. Sprawdź szczegóły finałowych poszukiwań. 

Kamil Nosel poszukiwany w Inowrocławiu [SZCZEGÓŁY] 

27 sierpnia 2020 roku mieszkańcy Inowrocławia będą mogli wcielić się w rolę zawodowych tropicieli i wygrać markowe rowery od Radia ZET. Tym razem nasz dziennikarz znany z wkręcania Polaków w programie "Nosel Wkręca" osobiście uda się do Inowrocławia, gdzie przebierze się dwukrotnie - co oznacza, że szanse na odnalezienie Kamila 27 sierpnia będzie możliwa aż dwa razy w ciągu doby. 

Jak pokazała zeszłoroczna edycja zabawy, Kamil Nosel może wcielić się w rolę ochroniarza, biegacza, kominiarza, a nawet... dziecka w wózku!

Dlatego nie zdziwicie się kiedy np. spotkacie Kamila w drodze do pracy, w trakcie spaceru, a nawet w trakcie robienia zakupów. Zabaw się z nami i wciel się w rolę poszukiwacza! Nastaw się na Radio ZET, słuchaj podpowiedzi Nosela, obserwuj nas na Instagramie i wygraj dwa markowe rowery miejskie.

Co należy zrobić, aby odnaleźć ukrytego, ucharakteryzowanego na różne, nieoczywiste postaci Kamila Nosela? Oto kilka cennych wskazówek:

  • Włącz Radio ZET i słuchaj uważnie wskazówek Nosela
  • Zaobserwuj nasz profil na Instagramie, gdzie również będziemy podpowiadać
  • Miej oczy szeroko otwarte
  • Uruchom swoją wyobraźnię
  • Obserwuj to, co dzieje się dookoła Ciebie.
  • Bądź fizycznie w Inowrocławiu

Ten, kto pierwszy rozpozna Kamila Nosela i przybije z nim piątkę zostanie szczęśliwym posiadaczem dwóch markowych rowerów. Powodzenia i do zobaczenia poszukiwacze!