Zamknij

Znajdź Nosela: 20 sierpnia wielki finał zabawy [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
18.08.2021 11:23
Znajdź Nosela: 20 sierpnia wielki finał zabawy [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Zabawa "Znajdź Nosela" dobiega końca. Kamil Nosel po raz ostatni ukryje się gdzieś w Polsce 20 sierpnia. Jak go znaleźć i wygrać elektryczną hulajnogę? Podpowiadamy!

Od 9 lipca, w każdy piątek wakacji ukrywaliśmy Kamila Nosela w nadmorskich i mazurskich miejscowościach, gdzie charakteryzowaliśmy go na różnie postaci. W edycji "Znajdź Nosela 2021" mogliście znaleźć Kamila, który do tej pory przebrany był za:

Za kogo przebierzemy naszego dziennikarza w wielki finał akcji? Na ten moment zdradzimy, że chcemy Was bardzo zaskoczyć. Finałowe przebranie Nosela będzie nie tylko nieoczywiste, ale także z pewnością wywoła uśmiech na Waszych twarzach :). Po więcej podpowiedzi zapraszamy do słuchania Radia ZET w piątek 20 sierpnia po godz. 10:00 i podglądania nas na Instagramie - z pewnością znajdziecie tu wiele cennych podpowiedzi, które przybliżą Was do lokalizacji i przebrania Nosela. 

Pierwsza osoba, która odnajdzie Kamila i przybije z nim "piątkę", wygra nowoczesną, elektryczną hulajnogę.

Znajdź Nosela 2021

W tym roku, zabawa "Znajdź Nosela" rozpoczęła się 9 lipca. Przez te kilka tygodni nasze ZETkowa ekipa pokonała tysiące kilometrów. Odwiedziliśmy takie miejscowości jak: Łeba, Kołobrzeg, Ryn, Władysławowo, Pobierowo i Giżycko. Finał, który zaplanowany jest na 20 sierpnia odbędzie się w jednej z nadmorskich miejscowości. Nadstawcie uszu i słuchajcie podpowiedzi w Radiu ZET! Powodzenia i do zobaczenia.