Zamknij

Zobacz koncert Sound’n’Grace na Zimowym Narodowym. Słuchaj Radia ZET i wygraj specjalne zaproszenia [SZCZEGÓŁY]

Tomasz Pietrzyk
07.12.2017 12:45
Zobacz koncert Sound’n’Grace na Zimowym Narodowym. Słuchaj Radia ZET i wygraj specjalne zaproszenia [SZCZEGÓŁY]
fot. Radio ZET

Jesteś fanem Sound’n’Grace i uwielbiasz ich muzykę? Do 8 grudnia masz możliwość wygrać zaproszenia na koncert zespołu, który odbędzie się 9 grudnia na Zimowym Narodowym w Warszawie. Słuchaj uważnie audycji Marcina Wojciechowskiego i zdobądź płyty grupy z autografami wokalistów oraz zaproszenia na koncert.

Na miejscu spotkacie też Marcina Wojciechowskiego, który już od godz. 16:00 będzie prowadził relację na żywo z Zimowego Narodowego. Dla obecnych tego dnia osób na lodowisku czekają słodkie upominki od Radia ZET i świąteczne bombki.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Start koncertu odbędzie się o godz. 19:00 na Zimowym Narodowym. Oprócz chóru, na scenie pojawią się również Filip Lato i Jula. 

Relacji z Zimowego będzie można słuchać w Radiu ZET i podglądać na naszym Instagramie (radio_zet) oraz Facebook'u.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

17 listopada zespół zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia”, na którym znalazło się dwanaście premierowych utworów i dwa dodatkowe bonusy. Wydawnictwo promują dobrze znane single „100” oraz „Idealnie”.

Radio ZET/PK&TP