Zamknij

Paweł Domagała w Radiu ZET: "Żona super się zachowała. Nie ma nic przeciwko, że jeździmy starym samochodem" [WIDEO]

Tomasz Pietrzyk
13.11.2018 14:34
Paweł Domagała w Radiu ZET: "Żona super się zachowała. Nie ma nic przeciwko, że jeździmy starym samochodem" [WIDEO]
fot. Radio ZET

W 100 lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę gościem w autorskim programie „Warto Rozbawiać” był autor przeboju ostatnich tygodni — Paweł Domagała. Zobacz wideo z najnowszego wywiadu Szymona.

 
 
 

Paweł Domagała to znany polski aktor, który od kilku lat działa też w branży muzycznej, gdzie robi furorę. Jego romantyczna piosenka „Weź nie pytaj” jest wielkim hitem w polskim internecie. Oficjalny teledysk do singla obejrzano niemal 30 milionów razy. 

„Weź nie pytaj” nowym numerem jeden na naszej liście przebojów. 

Paweł Domagała i „Weź nie pytaj” przebojem!

Wielu aktorów próbuje swoich sił w muzyce. Jednym z nich jest Paweł Domagała, którego polscy widzowie bardzo dobrze kojarzą z ról m.in. w filmach „Wkręceni”, „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy serialu „O mnie się nie martw”. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku.

Warto Rozbawiać, w każdą niedziele w Radiu ZET!

Szymon Majewski co tydzień do studia Radia ZET zaprasza kolejnego ciekawego gościa. Do słuchania autorskiej audycji Szymona "Warto Rozbawiać" zapraszamy w każdą niedzielę od godziny 19:00.

Posłuchaj i zobacz więcej ekskluzywnych wywiadów Szymona z gwiazdami. Ponadto wszystkich dotychczasowych rozmów Szymona można posłuchaj w naszej aplikacji w zakładce "Podcasty".

Radio ZET/TP/PK