Zamknij

Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub. Gwiazdor „Ucha Prezesa”: „Więcej już się nie ożenię”

Maciej Friedrich
09.09.2019 10:58
Robert Górski i Monika Sobień wzięli ślub. Gwiazdor „Ucha Prezesa”: „Więcej już się nie ożenię”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Robert Górski, gwiazdor serialu „Ucho Prezesa” oraz lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, po raz pierwszy wziął ślub. Jego wybranką została 36-letnia Monika Sobień. Para zdecydowała się połączyć ze sobą dwie uroczystości.

Ucho Prezesa” okazało się jednym z najpopularniejszych seriali satyrycznych ostatnich lat, a Kabaret Moralnego Niepokoju cieszy się niezmienną popularnością. Sukcesy obu projektów to w dużej mierze zasługa Roberta Górskiego. Charakterystyczny kabareciarz i konferansjer zdobył ogromny rozgłos. W ostatnim czasie może jednak mówić nie tylko o sukcesach zawodowych, ale przede wszystkim prywatnych. W lutym 2019 roku pojawiła się informacja, że Górski został ojcem. Z kolei w miniony weekend satyryk po raz pierwszy stanął przed ołtarzem i poślubił Monikę Sobień.

Robert Górski i Monika Sobień są po ślubie. Ochrzcili też córkę

W sobotę 7 sierpnia Robert Górski i Monika Sobień powiedzieli sakramentalne „tak” w kościele na warszawskim Starym Mieście. Wcześniej lider Kabaretu Moralnego Niepokoju zapowiadał, że ceremonia będzie miała miejsce na warszawskiej Pradze. Ślub połączony został z chrztem małej Malinki. Jak informuje „Fakt”, na wesele do jednej z warszawskich restauracji zaproszono kilkadziesiąt osób. Nie zabrakło znanych nazwisk ze środowiska aktorskiego i kabaretowego. Na przyjęciu bawili się między innymi: Janusz Chabior, Robert Mazurek czy Mikołaj Cieślak.

Robert Górski i Monika Sobień poznali się podczas wywiadu, którego kabareciarz udzielił dla prowadzonego przez 34-latkę portalu. Choć dzieli ich 14 lat, różnica wieku nie ma dla nich żadnego znaczenia.

Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem – wyznał Robert w rozmowie z „Super Expressem”.

To pierwszy ślub Roberta Górskiego. Wcześniej związany był z reżyserką Beatą Harasimowicz oraz Katarzyną Osipowicz, z którą ma syna Antka.

RadioZET.pl/fakt.pl/se.pl/MF