Zamknij

Najnowsze

Hot news
Rozstała się z mężem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Rozstała się z mężem

Dagmara ma za sobą udane małżeństwo, które trwało 21 lat. W 2001 roku urodziła syna Conana. Lokalne media podawały, że gdy Dagmara była w ciąży, doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym z udziałem jej męża. Gwiazda rozstała się z ojcem Conana kilka lat temu. Potem - jak mówiła w wywiadzie - przez kolejne trzy lata była sama, aż związała się z młodszym mężczyzną. W lipcu 2020 roku, w trakcie kręcenia filmu "Pętla", Patryk Vega powiedział, że Dagmara jest obecnie wolna. 

Dagmara Kaźmierska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska ma 46 lat

Urodziła się 12 kwietnia 1975 roku - tak wynika z postu urodzinowego zamieszczonego na Instagramie.

Syn Dagmary zawdzięcza oryginalne imię ojcu. Conan Kaźmierski ma na drugie imię Shingoo. "Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo" – zdradziła w wywiadzie Dagmara.

Siedziała w więzieniu
fot. Mateusz Jagielski/East News

Siedziała w więzieniu

Dagmara Kaźmierska prowadziła klub nocny, który tak naprawdę był agencją towarzyską. Została skazana prawomocnym wyrokiem za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. Spędziła za kratkami 14 miesięcy. Przeżyła wówczas bolesną rozłąkę z 8-letnim synem.

Dagmara Kaźmierska w przeszłości zarabiała jako sprzątaczka
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska w przeszłości zarabiała jako sprzątaczka

Już w dzieciństwie pomagała mamie w sklepie. Po skończeniu nauki wyjechała do Niemiec i zarabiała na sprzątaniu domów. Pracę wspomina jako ciężką, ale dzięki temu udało jej się zdobyć pierwsze poważne pieniądze. 

Dagmara Kaźmierska jest tak naprawdę brunetką. Nieoficjalnie mówi się, że ma romskie korzenie.

Dagmara ma młodszego brata
fot. Instagram:@krolowe_zycia_official

Dagmara ma młodszego brata

Brat Dagmary ma na imię Łukasz i przebywa za granicą. "To było zawsze takie grzeczne dziecko. Tylko byłam wkurzona, jak się urodził, bo byłam zazdrosna. Powiedziałam, że go w wózku do rzeki wrzucę. Odkąd mój brat wyjechał na saksy, to raz na kilka miesięcy przyjeżdża i wtedy jest w domu święto" – powiedziała Kaźmierska w "Królowych życia".

Dagmara Kaźmierska prowadzi butik z luksusową odzieżą w Kudowie-Zdroju. Oferuje również ubrania własnego projektu, m.in. eleganckie dresy. W 2017 roku otworzyła lokal dyskotekowy w Kłodzku.

Była uzależniona od hazardu
fot. Damian KLAMKA/East News

Była uzależniona od hazardu

Gdy nauczyła się języka niemieckiego, rzuciła sprzątanie i podjęła pracę w kasynie. Wtedy wciągnęła się w świat hazardu. Potem grała na automatach – dużo wygrywała, ale i też sporo traciła. Z czasem otworzyła biznes i zainwestowała we własne maszyny, by czerpać z nich spore zyski.