Zamknij

50-letnia Jennifer Aniston w gorącej sesji. Wygląda zachwycająco

Sylwia Wamej
08.05.2019 11:27
50-letnia Jennifer Aniston w gorącej sesji. Wygląda zachwycająco
fot. Splash News/ East News

Jennifer Aniston jest gwiazdą najnowszej okładki „Harper's Bazaar”. 50-letnia aktorka wystąpiła w gorącej sesji, której autorem jest fotograf o polskich korzeniach – Alexi Lubomirski.

Jennifer Aniston w kobiecej sesji dla Harper's Bazaar

Jennifer Aniston jest gwiazdą okładki najnowszego wydania „Harper's Bazaar”. 50-letnią aktorkę na najnowszych zdjęciach uchwycił fotograf polskiego pochodzenia – Alexi Lubomirski. Sesja jest bardzo kobieca i seksowna, a Jennifer na najnowszych zdjęciach wygląda kwitnąco. Na fotografiach aktorka odsłoniła sporo ciała, jednak zdjęcia są wysmakowane i z gustem. Jak powiedziała w wywiadzie towarzyszącym sesji, jest świadoma swojego ciała i również nie wstydzi się go pokazywać.

Fani są zachwyceni najnowszą sesją z udziałem Aniston

„Sądzę, że nasze ciała są piękne i myślę, że wielbienie ich i czucie się pięknym – bez względu na wiek – jest ważne. Nie powinno odczuwać żadnego wstydu ani dyskomfortu” – powiedziała Aniston. Zasługą perfekcyjnej figury gwiazdy „Przyjaciół” jest odpowiednio dobrana dieta oraz ćwiczenia. Fani w mediach społecznościowych chwalą sesję i podkreślają, że na zdjęciach Jennifer wygląda dużo młodziej.

Warto podkreślić, że Jennifer Aniston w ubiegłym roku rozwiodła się ze swoim mężem – Justinem Theroux. W wydanym oświadczeniu napisali, że była to ich wspólna decyzja. Podkreślili też, że wciąż się wspierają i przyjaźnią.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW