Zamknij

Salma Hayek zachwyca w bikini: „Kończę 53 lata i co z tego?”

Sylwia Wamej
02.09.2019 14:43
Salma Hayek
fot. FacetoFace/Reporter/East News

Salma Hayek 2 września skończyła 53 lata. Gwiazda wraz z upływem czasu wciąż wygląda bardzo atrakcyjnie. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w bikini. Fani są zachwyceni jej wyglądem.

Salma Hayek skończyła 53 lata. Opublikowała seksowne zdjęcie w bikini

Salma Hayek skończyła właśnie 53 lata i wydaje się nie przejmować upływającym czasem. Gwiazda takich filmów jak m.in. „Frida”, „Desperado” oraz „Bardzo dziki zachód” opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcie w skąpym bikini. Tak, jutro obchodzę 53. urodziny i co z tego? – napisała aktorka obok gorącego zdjęcia. Trzeba przyznać, że formy i figury może pozazdrościć Salmie Hayek niejedna dwudziestolatka. Zresztą w komentarzach fani nie szczędzili gwieździe „Fridy” zachwytów.

Aktorka figurę i świetną kondycję zawdzięcza m.in. jodze, treningom na siłowni i odpowiedniej diecie. 53-letnia gwiazda je dużo orzechów, ryb, różnego rodzaju kasze oraz soję. Słodyczy jednak nie odmawia, choć oczywiście stara się je jeść z umiarem. Komplementy pod jej ostatnim zdjęciem posypały się od znanych osób z branży, m.in. od Cindy Crawford oraz od Lenny'ego Kravitza.

Salma Hayek: Aktywność charytatywna gwiazdy

Salma Hayek to gwiazda, która chętnie bierze udział w rozmaitych projektach, również kosmetycznych i charytatywnych. W lutym 2004 roku została twarzą firmy kosmetycznej Avon. Aktorka zaangażowana jest również w działalność charytatywną. W szczególności działa na rzecz zwiększenia świadomości o przemocy wobec kobiet oraz przeciwko dyskryminacji imigrantów.

W lutym 2006 roku przekazała 25 000 $ na schronisko dla maltretowanych kobiet w jej rodzinnym Coatzacoalcos oraz 50 000 $ na rzecz stowarzyszeń walczących z przemocą w rodzinie.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW