Zamknij

61-letnia Sharon Stone w gorącej sesji dla „Vogue'a”. Odtworzyła kultową scenę z „Nagiego instynktu”

Sylwia Wamej
14.05.2019 13:31
Sharon Stone
fot. Rex Features/ East News

61-letnia Sharon Stone została gwiazdą najnowszego wydania portugalskiego „Vogue'a”. Na potrzeby sesji gwiazda odtworzyła słynną scenę z „Nagiego instynktu”. Pikantnej sesji zdjęciowej towarzyszy również wywiad, w którym aktorka zdradziła m.in. czy wciąż czuje się symbolem seksu.

Sharon Stone w zmysłowej sesji dla „Vogue'a”

Sharon Stone zdobi najnowszą okładkę portugalskiego wydania „Vogue'a”. Gwiazda, mimo upływu lat, wciąż jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie. 61-letnia Sharon akceptuje swoje ciało, czego dowodem jest najnowsza, bardzo gorąca sesja zdjęciowa. Na jej potrzeby Sharon otworzyła również kultową scenę z „Nagiego instynktu” i trzeba przyznać, że na zdjęciach wygląda oszałamiająco. Zmysłowym zdjęciom towarzyszy również wywiad. Aktorka opowiedziała w nim, czy m.in. wciąż czuje się symbolem seksu. „Nie czuję się tak i nigdy nie czułam” – wyjaśniła gwiazda w rozmowie z „Vogue Portugal”.

Sharon Stone jest singielką

61-letnia Sharon Stone odniosła się też do słynnej roli w „Nagim instynkcie”. „Patrzę na to, jak na scenę w filmie, który zrobiłam 25 lat temu. Inni ludzie mają swoją perspektywę” – powiedziała. 

Aktualnie gwiazda jest singielką. Mieszka razem z trzema adoptowanymi synami w Los Angeles. Sharon wciąż nie może narzekać też na brak pracy. Aktualnie pracuje na planie serialu „Ratched” na podstawie książki „Lot nad kukułczym gniazdem” Kena Kesseya. Premiera zaplanowana jest na 2020 rok.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW