Zamknij

8-latek samochodem pojechał do McDonalda. Prowadzić uczył się na Youtube

Redakcja
18.04.2017 10:26
8-latek samochodem pojechał do McDonalda. Prowadzić uczył się na Youtube
fot. Wikipedia

Ośmioletni chłopiec razem z czteroletnią siostrą sami przejechali samochodem ponad kilometr. Po co? Mieli ochotę zjeść posiłek w McDonald's.

8-letni chłopiec ze stanu Ohio wspólnie z 4-letnią siostrą wybrali się w podróż... samochodem. Dzieci pożyczyły auto od mamy i bezkolizyjnie pokonały ponad kilometrowy odcinek dzielący ich dom od McDonald's. Jak tłumaczyły potem, miały po prostu ochotę na ulubione cheesburgery.

Pracownicy popularnego fast foodu byli w szoku, gdy okazało się, że osoba, która wykonała idealny skręt i bez najmniejszych problemów dojechała do okienka, to ośmioletni chłopiec. Skąd takie umiejętności? Maluch przyznał, że nauczył się prowadzić samochód dzięki filmikom na YouTube.

– Razem z siostrą mieliśmy ogromną ochotę na cheeseburgery – tłumaczył policji rezolutny chłopiec. Opowiedział też, że oboje z siostrą czekali, aż ich mama pójdzie spać. Następnie zabrali kluczyki do wozu i ruszyli do miasta. Chłopiec prowadziła vana, a pieniądze, którymi chciał zapłacić za posiłek swój siostry, wyjął ze świnki skarbonki.

Na szczęście żadnemu z dziecku nic się nie stało. Świadkowie przyznali także, że chłopiec przestrzegał wszystkich przepisów ruchu drogowego i stosował się do ograniczeń prędkości.

RadioZET.pl/SI