Zamknij

84-latka odnalazła zagubiony przed laty pierścionek zaręczynowy

Redakcja
18.08.2017 15:16
pierścionek na marchewce
fot. screen

Kanadyjka wiele lat temu zagubiła swój pierścionek zaręczynowy z diamentem. Teraz, po bezowocnych poszukiwaniach, udało się zgubę odnaleźć. Ale to, w jaki sposób do tego doszło, jest po prostu niesamowity.

84-letnia już Mary Grams prawie 15 lat temu zagubiła swój pierścionek zaręczynowy. Szukała go przez długi czas wszędzie, gdzie tylko przyszło jej do głowy. Po wielu dniach poszukiwań poszła do sklepu z biżuterią i zamierzała kupić jakiś tani pierścionek, bo nie chciała, by dowiedział się o tym jej mąż Norm (zmarł w 2012 roku po 60 latach małżeństwa). Ostatecznie, pogodziła się ze stratą pamiątki i właściwie o niej zapomniała. Aż do czasu, kiedy pierścień z diamentem omal nie wyrósł na jej oczach - i to mówiąc dosłownie. Synowa 84-latki odnalazła go na poletku warzyw wyrywając marchewkę. Po wyrwaniu jednej z nich ze zdumieniem zauważyła, że marchew przerosła przez pierścień.

Znalazczyni przyszła do teściowej z pytaniem o to, czy nie zgubiła przypadkiem zaręczynowego pierścionka. Kiedy ta odpowiedziała, że tak, synowa zaczęła się śmiać.

24354

"To brzmi jak coś niemożliwego" - komentuje Mary Grams. I rzeczywiście - to historia jak z filmu.

RadioZET.pl/AS