Zamknij

Adam i Ewa: Wiktoria Goszcz, córka Waldemara Goszcza, ma 22 lata i jest modelką

Sylwia Wamej
10.12.2019 14:35
Wiktoria Goszcz
fot. Instagram.com/ Wiktoria Goszcz

Wiktoria Goszcz, córka zmarłego przed laty Waldemara Goszcza, gwiazdora serialu „Adam i Ewa”, wyrosła na piękną kobietę. Dziś ma 22 lata i robi karierę w modelingu.

Wiktoria Goszcz, córka Waldemara Goszcza. Czym się zajmuje?

Wiktoria Goszcz miała zaledwie sześć lat, gdy zginął tragicznie jej tato – Waldemar Goszcz, gwiazdor serialu „Adam i Ewa”. Córka aktora wyrosła na piękną kobietę. Dziś Wiktoria Goszcz ma 22 lata, studiuje psychologię na prywatnej uczelni i zajmuje się modelingiem. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z licznych sesji zdjęciowych. W lutym 2018 roku wzięła udział w kolekcji „Under Pressure” Macieja Zienia.

Waldemar Goszcz zginął w wypadku samochodowym

Waldemar Goszcz przed laty grał w serialu „Adam i Ewa”. 16 lat temu gwiazdor podróżował drogą krajową nr 7 Gdańsk-Warszawa razem z aktorem Radosławem Pazurą i muzykiem Filipem Siejką. Podczas manewru wyprzedzania jego auto zderzyło się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka Fordem Escortem. Aktor zginął na miejscu. Waldemar Goszcz miał wtedy zaledwie 29 lat. Oprócz grania w serialu Waldemar Goszcz zajmował się również modelingiem i śpiewaniem.

Zagłosuj

Lubisz oglądać polskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW