Zamknij

Agata Duda: Styl Pierwszej Damy doceniony przez zagraniczne media

Sylwia Wamej
16.07.2019 14:39
Agata Duda
fot. Rafał Oleksiewicz/ Reporter

Agata Duda została doceniona przez zagraniczne media. Jej styl spodobał się dziennikarce brytyjskiego magazynu „The Independent”. Jak skomentowała kreacje Pierwszej Damy i jak określiła jej styl?

Agata Duda: Styl Pierwszej Damy doceniony przez zagranicznych dziennikarzy

Agata Duda doceniona przez dziennikarkę modową „Independent” – Caitlin McBride. Dziennikarka, pisząc o stylu najważniejszych kobiet świata, nie pominęła Pierwszej Damy z Polski. Dziennikarka wymieniła również kreacje, które Agata Duda miała na sobie podczas największych spotkań dyplomatycznych. Szczególnie spodobała się malinowa sukienka midi. Agata Duda miała ją na sobie na spotkaniu z japońskim księciem Akishino i jego małżonką księżną Kiko.

Caitlin wymieniła również liliową, elegancką sukienkę, którą Pierwsza Dama nosiła podczas spotkania z belgijską królową Mathilde. Redaktorka brytyjskiego dziennika pochwaliła też Agatę Dudę za sukienkę podczas spotkania z Kate Middleton.

Dziennikarka zwraca uwagę na konsekwencję w stylu Agaty Dudy. Podkreśla, że jest on profesjonalny i konserwatywny. Styl Agaty jakiś czas temu chwaliła ekspertka od wizerunku — Wróblewska.

Żadna wcześniej prezydentowa w Polsce nie miała takiej sylwetki, takiej postawy i takiej gracji. To ma Agata Duda i to jest w niej naturalne” – mówiła Dorota Wróblewska, ekspertka od wizerunku, autorka książek o modzie i prowadząca  program „Drzwi do stylu” w Onecie.

Agata Duda ubiera się u polskich projektantów

Warto podkreślić, że Agata Duda ubiera się u polskich projektantów, m.in. u Doroty Goldpoint, o czym wspomniała również dziennikarka „The Independent”. Zwróciła też uwagę na to, że Agata Duda trafiła na pierwsze strony zagranicznych gazet po tym, gdy zignorowała wyciągniętą dłoń Donalda Trumpa, podczas jego wizyty w Polsce, w 2017 roku.

Zagłosuj

Lubisz modę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW