Zamknij

Agata Młynarska pochwaliła się osiągnięciami syna: "Jego pasja i pracowitość zostały dostrzeżone"

Sylwia Wamej
20.08.2019 16:16
Agata Młynarska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Agata Młynarska jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się sukcesem swojego najstarszego syna  - Stanisława. Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym widać jego wielką pasję do sportu.

Agata Młynarska pochwaliła się sukcesem syna Stanisława

Agata Młynarska w mediach społecznościowych publikuje zarówno swoje zdjęcia, jak i fotografie jej dzieci. Niedawno zaprezentowała swoim fanom wielki sukces swojego najstarszego syna - Stanisława Kieniewicza. Pasją najstarszego syna dziennikarki jest wspinaczka górska. Agata Młynarska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Stanisława z sesji zdjęciowej, zrealizowanej na potrzeby promocji marki odzieży wspinaczkowej. Jak się okazuje, syn Agaty Młynarskiej jest ambasadorem marki.

"Chwalę się - mój syn Staś!!! Jego wielka pasja i pracowitość zostały dostrzeżone! Przyjemność to wielka patrzeć na radość i sukcesy" - napisała Agata Młynarska.

Stanisław Kieniewicz. Kim jest syn Agaty Młynarskiej?

Prywatnie Stanisław Kieniewicz jest szczęśliwym tatą dwóch córeczek: Julii oraz Klary. Przez wiele lat był związany z polityką. Pracował m.in. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, gdzie zajmował stanowisko eksperta ds. protokołu dyplomatycznego. Obecnie zajmuje się wspinaczką. Jest instruktorem oraz psychologiem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW