Zamknij

Agnieszka Chylińska skrytykowała tygodnik „Wprost”. Wykorzystano bezprawnie jej wizerunek w kontekście nawrócenia

Sylwia Wamej
16.04.2019 10:30
Agnieszka Chylińska
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Agnieszka Chylińska zdenerwowała się na tygodnik „Wprost”. Na okładce użyty został jej wizerunek w kontekście tematu nawrócenia. Mimo że management artystki nie wyraził zgody na rozmowę, tygodnik i tak wykorzystał zdjęcie Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska na okładce „Wprost”

Agnieszka Chylińska jakiś czas temu w jednym z wywiadów wspomniała, że dzięki Szymonowi Hołowni raz jeszcze zweryfikowała swoje poglądy na temat wiary. Przez wiele lat Chylińska podkreślała, że nie po drodze jej z kościołem. Pojawienie się Agnieszki Chylińskiej na okładce „Wprost” miało sugerować, że w środku tygodnika znajduje się rozmowa z artystką na temat wiary. Tak jednak nie jest, bo gwiazda nie wyraziła zgody na rozmowę z „Wprost”. Mimo wszystko twarz artystki znalazła się na okładce w towarzystwie innych gwiazd, które się nawróciły.

Wykorzystano wizerunek Agnieszki Chylińskiej bez jej zgody

Management artystki nie ukrywa poirytowania całą sytuacją.

Pismo »Wprost« otrzymało ode mnie odmowę rozmowy z Agnieszką Chylińską (która nie zwykła udzielać setek wywiadów na temat wiary). Mimo to, użyto jej do propagandy własnego artykułu i wywiadu (którego moja Artystka im nie udzieliła) i wykorzystano Jej wizerunek na okładce. Wbrew naszej woli” – napisała w oświadczeniu menadżerka Agnieszki Chylińskiej, Joanna Ziędalska.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Zagłosuj

Chodzisz do kościoła?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW