Zamknij

Agnieszka Chylińska w demonicznej stylizacji. Taka jeszcze nie była?

Redakcja
19.07.2017 14:20
Agnieszka Chylińska demoniczny wygląd
fot. ons.pl/Facebook

Agnieszka Chylińska to prawdziwa królowa metamorfoz. Potrafi zaskoczyć swoim wyglądem - kolorem włosów czy nietypową stylizacją. Niedawno zaprezentowała się w demonicznym wydaniu, które zaniepokoiło fanów.

Krótkie włosy, mnóstwo tatuaży i bardzo swobodny styl bycia - z tego znana jest Agnieszka Chylińska. przez wszystkie lata swojej kariery wielokrotnie zaskakiwała fanów różnymi zmianami w swoim wyglądzie. Szokiem było bardzo krótkie obcięcie włosów albo zmiana koloru na blond. Wtedy, za czasów płyty Modern Rocking, w połączeniu z różem i niemal dance'owymi kawałkami piosenkarka bardzo poruszyła swoich wielbicieli.

Od dłuższego czasu pokazuje się na przemian w bardzo kobiecych stylizacjach i znów pozuje jako "chłopczyca". Niezmiennie budzi zainteresowanie. Tym razem jednak fani są wprost przerażeni. Agnieszka Chylińska wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym zaprezentowała nową fryzurę i demoniczny makijaż.

3

Choć fotka nie jest już najnowsza, to widać wielu fanów piosenkarki jeszcze nie miało okazji ich oglądać. Ciągle pojawiają się pod zdjęciem komentarze - zarówno wyrazy uznania, jak i krytyki. Niektórzy okazują Chylińskiej troskę, obawiając się, że jest zbyt szczupła: "Pani Agnieszko martwię się. Pani znika w oczach", "Aga jaka jesteś wychudzona?!". Jedni są zachwyceni, inni okazują dezaprobatę. Jedno z pewnością można przyznać, że w takiej stylizacji piosenkarka wygląda naprawdę ostro i rzeczywiście trochę przerażająco. Ale przecież podobny demoniczny look prezentowała już wcześniej. Powrót do korzeni?

RadioZET.pl/SA