Zamknij

Agnieszka Chylińska wcale się nie rozwodzi

Redakcja
13.04.2017 12:12
Agnieszka Chylińska
fot. ons.pl

Rozwód Agnieszki Chylińskiej to temat, który od pewnego czasu powraca w plotkarskich mediach. Spekulacje przybrały na sile, kiedy ukazała się nowa płyta artystki, pełna gorzkich tekstów - z "Królową łez" na czele. Teraz okazuje się, że żadnego rozwodu nie będzie.

Agnieszka Chylińska jest znana z tego, że pisze teksty bardzo osobiste. Nic dziwnego, że kiedy ukazała się jej nowa płyta "Forever Child", zaczęły pojawiać się spekulacje o jej możliwym rozwodzie i trudnej sytuacji w małżeństwie. Choć jesienią 2016 roku Chylińska w programie Kuby Wojewódzkiego zaprzeczyła tym pogłoskom, przyznając jednocześnie, że były trudne momenty w jej związku, to jednak zakładała, że "wszystko się wyprostuje". Mówiła nawet, że tabloidy już przeprowadziły "symulację" jej rozwodu. Mimo to media nadal "wałkowały" temat jej możliwego rozwodu.

Okazuje się jednak, że sytuacja się zmieniła - właśnie tak, jak zakładała artystka. Jak poinformował "Fakt", powołując się na tajemniczego "informatora", w małżeństwie Agnieszki wszystko się poukładało. Mąż Chylińskiej podobno zrozumiał, że może ją stracić i postanowił znów postarać się o jej względy. Obydwoje dali sobie drugą szansę, a kryzys został zażegnany.

RadioZET.pl/Fakt/SA