Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Chylińska wcale się nie rozwodzi

13.04.2017 12:12

Rozwód Agnieszki Chylińskiej to temat, który od pewnego czasu powraca w plotkarskich mediach. Spekulacje przybrały na sile, kiedy ukazała się nowa płyta artystki, pełna gorzkich tekstów - z "Królową łez" na czele. Teraz okazuje się, że żadnego rozwodu nie będzie.

Agnieszka Chylińska fot. ons.pl

Agnieszka Chylińska jest znana z tego, że pisze teksty bardzo osobiste. Nic dziwnego, że kiedy ukazała się jej nowa płyta "Forever Child", zaczęły pojawiać się spekulacje o jej możliwym rozwodzie i trudnej sytuacji w małżeństwie. Choć jesienią 2016 roku Chylińska w programie Kuby Wojewódzkiego zaprzeczyła tym pogłoskom, przyznając jednocześnie, że były trudne momenty w jej związku, to jednak zakładała, że "wszystko się wyprostuje". Mówiła nawet, że tabloidy już przeprowadziły "symulację" jej rozwodu. Mimo to media nadal "wałkowały" temat jej możliwego rozwodu.

Okazuje się jednak, że sytuacja się zmieniła - właśnie tak, jak zakładała artystka. Jak poinformował "Fakt", powołując się na tajemniczego "informatora", w małżeństwie Agnieszki wszystko się poukładało. Mąż Chylińskiej podobno zrozumiał, że może ją stracić i postanowił znów postarać się o jej względy. Obydwoje dali sobie drugą szansę, a kryzys został zażegnany.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń