Zamknij

Agnieszka Hyży pochwaliła się zdjęciami w bikini. Wykonał je jej mąż

Sylwia Wamej
27.08.2019 13:27
Agnieszka Hyży
fot. Viphoto/East News

Agnieszka Hyży wypoczywa razem z mężem Grzegorzem na wakacjach w Chorwacji. Dziennikarka pochwaliła się niedawno gorącymi zdjęciami w bikini. Autorem zmysłowych fotografii jest jej ukochany – Grzegorz.

Agnieszka Hyży pokazała gorące zdjęcia w bikini

Agnieszka Hyży wypoczywa razem z mężem Grzegorzem Hyży w słonecznej Chorwacji. Gwiazda publikuje radosne zdjęcia z błogiego wypoczynku. Prezenterka Polsatu prezentuje też na Instagramie swoje wdzięki w bikini. Jak się okazuje, autorem jednej ze zmysłowej fotografii jest mąż Agnieszki – Grzegorz.

Tak mnie on widzi na wakacjach. Osobisty wzrokowiec – napisała Agnieszka. W komentarzu do kolejnego zdjęcia napisała: Zmiana perspektywy mojego osobistego wzrokowca. I cyk. Taka sytuacja.Wakacje – podkreśliła prezenterka. Fani jak zwykle nie zawiedli i w komentarzach posypały się komplementy.

Ładnie wyglądasz Agnieszko, figura piękna..”, „aww, pięknie...”, „Aga, co za figura, sztos”, „jesteś przepiękna” – komplementowali wielbiciele Agnieszki Hyży.

Agnieszka i Grzegorz Hyży. Kiedy się pobrali?

Agnieszka i Grzegorz Hyży pobrali się 17 lipca 2015 roku. Ślub odbył się w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Para niedawno świętowała 4. rocznicę ślubu. Jak co roku, zakochani wybrali się do Rzymu, aby celebrować kolejną rocznicę.

Wróciliśmy do Rzymu...po 4 latach od dnia Naszego Ślubu. Miłość. Nie wystarczy. Może na początku...Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą.. – pisała Agnieszka Hyży na swoim Instagramie.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/ SW