Zamknij

Agnieszka Hyży świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznym zdjęciem

Sylwia Wamej
19.07.2019 12:31
Agnieszka  i Grzegorz Hyży
fot. Ttricolors/East News

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują 4. rocznicę ślubu. Prezenterka Polsatu pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Rzymu. To właśnie tam zakochani wzięli ślub. Agnieszka podzieliła się też swoimi refleksjami dotyczącymi Instagrama i zdjęć zakochanych par.

Agnieszka Hyży świętuje 4. rocznicę ślubu. Opublikowała romantyczne zdjęcie

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują 4. rocznicę ślubu. Gwiazda Polsatu podzieliła się z fanami romantycznym zdjęciem z Rzymu. Prezenterka i jej mąż świętują tam co roku, w końcu to właśnie w Wiecznym Mieście odbył się ich ślub. Agnieszka oprócz pięknej fotografii podzieliła się też z fanami swoimi refleksami dotyczącymi miłości. Gwiazda wbiła też szpilę koleżankom z branży, które publikują na Instagramie mnóstwo romantycznych zdjęć ze swoimi drugimi połówkami.

„Miłość. Nie wystarczy. Może na początku... Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą... O odpuszczanie, zrozumienie, kompromisy. Walka o przestrzeń, walka o wspólnotę, walka o siebie nawzajem i osobno” – napisała prezenterka Polsatu.

Agnieszka dodała też, że razem ze swoim ukochanym nie zamierzają być „power couple” z Instagrama, jak to bywa w przypadku innych par z show-biznesu.

„Już wiem, że power-couple z Instagrama to nie my. Bywamy tam rzadko i na własnych warunkach. Nie wierzę już w nierealistyczne obrazki zawsze zakochanych i za rączkę. Tak też bywa, często lub czasami. Ale po co nakręcać spiralę nierealistycznych oczekiwań wobec siebie i potem przeżyć gorzkie rozczarowanie? Brzmi strasznie. To po co ta miłość? I to jeszcze z potwierdzeniem na papierze? Ten, kto wytrwał, zna odpowiedź. Mniej słów, więcej czynów. Więcej wewnątrz niż na zewnątrz” – podkreśliła Agnieszka.

Agnieszka i Grzegorz Hyży: Kiedy się poznali?

Agnieszka i Grzegorz Hyży pobrali się w 2015 roku w Rzymie. Parą oficjalnie zostali w grudniu 2014 roku. Zaręczyli się ze sobą zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Agnieszka Hyży wychowuje córkę Martę z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witem. Z kolei Grzegorz Hyży jest ojcem synów bliźniaków — Alexandra i Wiktora z małżeństwa z Mają Hyży.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW