Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Hyży świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznym zdjęciem

19.07.2019 12:31

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują 4. rocznicę ślubu. Prezenterka Polsatu pochwaliła się romantycznym zdjęciem z Rzymu. To właśnie tam zakochani wzięli ślub. Agnieszka podzieliła się też swoimi refleksjami dotyczącymi Instagrama i zdjęć zakochanych par.

Agnieszka  i Grzegorz Hyży fot. Ttricolors/East News

Agnieszka Hyży świętuje 4. rocznicę ślubu. Opublikowała romantyczne zdjęcie

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują 4. rocznicę ślubu. Gwiazda Polsatu podzieliła się z fanami romantycznym zdjęciem z Rzymu. Prezenterka i jej mąż świętują tam co roku, w końcu to właśnie w Wiecznym Mieście odbył się ich ślub. Agnieszka oprócz pięknej fotografii podzieliła się też z fanami swoimi refleksami dotyczącymi miłości. Gwiazda wbiła też szpilę koleżankom z branży, które publikują na Instagramie mnóstwo romantycznych zdjęć ze swoimi drugimi połówkami.

„Miłość. Nie wystarczy. Może na początku... Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą... O odpuszczanie, zrozumienie, kompromisy. Walka o przestrzeń, walka o wspólnotę, walka o siebie nawzajem i osobno” – napisała prezenterka Polsatu.

Agnieszka dodała też, że razem ze swoim ukochanym nie zamierzają być „power couple” z Instagrama, jak to bywa w przypadku innych par z show-biznesu.

„Już wiem, że power-couple z Instagrama to nie my. Bywamy tam rzadko i na własnych warunkach. Nie wierzę już w nierealistyczne obrazki zawsze zakochanych i za rączkę. Tak też bywa, często lub czasami. Ale po co nakręcać spiralę nierealistycznych oczekiwań wobec siebie i potem przeżyć gorzkie rozczarowanie? Brzmi strasznie. To po co ta miłość? I to jeszcze z potwierdzeniem na papierze? Ten, kto wytrwał, zna odpowiedź. Mniej słów, więcej czynów. Więcej wewnątrz niż na zewnątrz” – podkreśliła Agnieszka.

Agnieszka i Grzegorz Hyży: Kiedy się poznali?

Agnieszka i Grzegorz Hyży pobrali się w 2015 roku w Rzymie. Parą oficjalnie zostali w grudniu 2014 roku. Zaręczyli się ze sobą zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Agnieszka Hyży wychowuje córkę Martę z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witem. Z kolei Grzegorz Hyży jest ojcem synów bliźniaków — Alexandra i Wiktora z małżeństwa z Mają Hyży.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wesela?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń