Zamknij

Agnieszka Kaczorowska dostaje wulgarne wiadomości. Jeden z internautów grozi jej córeczce

Sylwia Wamej
13.08.2019 16:06
Agnieszka Kaczorowska
fot. Tricolors/ East News

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w mediach społecznościowych screeny obrzydliwych wiadomości, jakie dostała na temat swojej córeczki. Gwiazda „Klanu” zapowiedziała, że zgłosi sprawę na policję.

Agnieszka Kaczorowska: Internauta życzy śmierci jej córce

Agnieszka Kaczorowska dwa tygodnie temu została mamą wyczekanej córeczki. Gwiazda „Klanu” świetnie odnajduje się w nowej roli i publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie z maluszkiem. Sielankę zakłóciły obrzydliwej treści wiadomości, które dotyczą dziecka Kaczorowskiej. Gwiazda zamieściła je w mediach społecznościowych. Jeden z internautów życzy w nich śmierci dziecku Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli.

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z serwisem Plotek.pl zdradziła, że sprawa trafi na policję. „Podejmujemy właściwe kroki, aby namierzyć tę osobę i aby została ona pociągnięta do odpowiedzialności” powiedziała w rozmowie z Plotkiem tancerka.

Agnieszka Kaczorowska: Na jej Instagramie nie ma miejsca na hejt

Kaczorowska dodała również, że na jej profilu nie ma miejsca na jakikolwiek hejt. Osoby, które sieją nienawiść, gwiazda blokuje i usuwa negatywne komentarze. „Od zawsze mówię, że na moim profilu nie ma miejsca na jakikolwiek hejt. Osoby siejące nienawiść blokuję, a komentarze naładowane negatywną energią kasuję. Mój profil nigdy nie będzie miejscem, gdzie można dawać upust swojej frustracji. Natomiast komentarzami, które są groźbami karalnymi, powinna już zająć się policja” – podkreśliła. Gwiazda „Klanu” dodała też, że udostępniła skandaliczne wiadomości, aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę problem nienawiści w internecie.

Zagłosuj

Jesteś aktywny/ a na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW