Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ogromnym ciążowym brzuszkiem. Lada moment urodzi

Sylwia Wamej
10.06.2019 10:05
Agnieszka Kaczorowska
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Kaczorowska niebawem przywita na świecie pierwsze dziecko. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pokazała odsłonięty, dość mocno zaokrąglony już brzuszek. „Ostatnia prosta trwa najdłużej” – napisała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Zakochani lada moment powitają na świecie córkę. Dla gwiazdy „Klanu” to bardzo ważny moment i nic dziwnego, że jest podekscytowana. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia, na których odsłania ciążowe kształty. Tym razem zamieściła fotografie, na których widać, że to ostatnie miesiące ciąży, bo brzuszek jest już naprawdę pokaźnych rozmiarów.

„Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta »ostatnia prosta« trwa najdłużej. I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie!” – napisała tancerka na swoim Instagramie. Fani oczywiście wsparli Agnieszkę w komentarzach. Czarno-białe zdjęcie skomentował też mąż Agnieszki – Maciej Pela, który skomplementował jej urodę. 

Maciej Pela. Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się we wrześniu 2018 roku w pięknej Toskanii. Mąż Kaczorowskiej podobnie jak ona związany jest z tańcem. Jest tancerzem i choreografem i pracuje w szkole założonej przez Agnieszkę Kaczorowską. Brał udział w programie „You Can Dance” oraz z „Tańcu z gwiazdami”. Maciej Pela pracuje też przy organizacji eventów muzyczno-tanecznych. Przez wiele lat uczył się tańca za granicą i uchodzi za profesjonalistę w swojej dziedzinie.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW