Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch trzy miesiące po porodzie. Wróciła do formy sprzed ciąży?

Sylwia Wamej
24.10.2019 12:06
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram.com/ Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instagramie brzuch trzy miesiące po porodzie. Zaapelowała też do swoich fanek, aby nie porównywały się do niej. Dlaczego?

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się brzuszkiem trzy miesiące po porodzie

Agnieszka Kaczorowska trzy miesiące temu została mamą małej Emilki. Gwiazda „Klanu” i jej mąż Maciej Pela nie posiadają się ze szczęścia, co zresztą widać na zdjęciach, które publikują na Instagramie. Świeżo upieczona mama pokazała ostatnio zdjęcie, na którym wyeksponowała brzuszek. Trzeba przyznać, że Kaczorowska wygląda bardzo dobrze, zaledwie trzy miesiące po porodzie.

Serialowa Bożenka przyznała, że wróciła już do formy. Apeluje jednak do swoich fanek, aby nie porównywały się do niej.

Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki...że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie...Tak, jest super! Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami...
Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje – napisała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska trzy miesiące temu została mamą. Jaki jest jej sposób na zgrabną figurę?

Gwiazda „Klanu” dodała też, że jeszcze nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu, a do płaskiego brzucha jak u Anny Lewandowskiej jeszcze trochę jej brakuje. Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje,ale nad tym się popracuje...tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów – napisała. Jak napisała, na ćwiczenia jeszcze przyjdzie czas. Kaczorowska zdradziła też swoim fankom, że jeszcze będąc w ciąży, dużo się ruszała i tańczyła.

RadioZEt.pl/SW

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów: