Zamknij

Agnieszka Kaczorowska zachwycona urokami macierzyństwa: „Jesteśmy stworzone do karmienia piersią”

Sylwia Wamej
31.10.2019 12:30
Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram.com/ Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska spełnia się w macierzyństwie. Gwiazda chętnie publikuje na swoim Instagramie posty związane oczywiście z macierzyństwem. Ostatnio w wywiadzie dla „Faktu” opowiedziała o powrocie do formy po ciąży. Jej zdaniem sporą zasługą jest karmienie dziecka piersią.

Agnieszka Kaczorowska zachwycona urokami macierzyństwa

Agnieszka Kaczorowska jest mamą 3-miesięcznej Emilki, którą wychowuje wspólnie z mężem – Maciejem Pelą. 27-letnia gwiazda „Klanu” jest bardzo pochłonięta rolą mamy i na każdym kroku opowiada o macierzyństwie. Tym razem w rozmowie z „Faktem” gwiazda opowiedziała o powrocie do formy po ciąży. Kaczorowska stwierdziła, że w dużej mierze karmienie piersią pomaga w powrocie do formy. 

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że karmienie piersią pomaga w powrocie do formy

Podkreśliła też, że kobiety są stworzone do karmienia piersią. Moje ciało jest trochę inne niż u większości kobiet. Ponieważ tańczę od szóstego roku życia, mam ciało sportowe. Nawet jeśli mam przerwę w treningach, to szybko wracam do poprzedniego stanu. Korzystajmy z darów natury, mam na myśli to, do czego jesteśmy stworzone, czyli karmienia piersią. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, to jest to nie tylko najlepsza opcja dla naszego dziecka, ale też bardzo pomaga nam – mamom. Uważam, że to jeden z czynników, który pozwala szybko wrócić do formy – powiedziała Kaczorowska w rozmowie z „Faktem”.

Agnieszka Kaczorowska, odkąd dowiedziała się, że zostanie mamą, postanowiła też zarabiać na macierzyństwie. Gwiazda „Klanu” założyła kanał na YouTube, na którym prowadziła cykl „Będę mamą”. Kaczorowska chętnie publikuje też na Instagramie produkty dla dzieci, marek, z którymi współpracuje.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW