Zamknij

Agnieszka Michalska na salonach. Tak dziś wygląda serialowa Krysia z „Lokatorów”

Sylwia Wamej
03.10.2019 13:57
Agnieszka Michalska
fot. Tricolors/East News

Agnieszka Michalska to gwiazda, którą widzowie pamiętają z serialu „Lokatorzy”. Dawno niewidziana 47-letnia aktorka pojawiła się niedawno na premierze filmu „Czarny mercedes”. Bardzo się zmieniła?

Dawno niewidziana Agnieszka Michalska na premierze „Czarny mercedes”

Agnieszka Michalska to aktorka, która sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą sympatycznej Krysi w serialu „Lokatorzy”. Na jakiś czas gwiazda zniknęła z show-biznesu. Aktorka skupia się na pracy i życiu rodzinnym. Bardzo rzadko pozuje też na ściankach i stroni od show-biznesowych imprez.

EN_01396142_0173
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Agnieszka Michalska na salonach. Bardzo się zmieniła?

Dawno niewidziana aktorka pojawiła się ostatnio na premierze filmu „Czarny mercedes”. Gwiazda na premierę filmową wybrała elegancką kreację. Granatową sukienkę Agnieszka Michalska połączyła ze szpilkami w kolorze nude. Stonowane zestawienie uzupełniła delikatnym makijażem i naturalną fryzurą.

Agnieszka Michalska oprócz roli Krysi w popularnym serialu „Lokatorzy” ma również na swoim koncie role w takich produkcjach jak m.in. „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość”, „Komisarz Alex” oraz „Na dobre i na złe”. Prywatnie Agnieszka Michalska jest żoną aktora Mariusza Drężka. Są rodzicami syna Ignacego.

Zagłosuj

Oglądałeś/ łaś serial "Lokatorzy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW