Zamknij

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki fanów. Przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

Sylwia Wamej
16.05.2019 10:09
Agnieszka Radwańska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt gościli w „Pytaniu na śniadanie”. Była tenisistka opowiadała o benefisie, który będzie podsumowaniem jej kariery. Wielu widzów po emisji odcinka dość mocno skrytykowało Radwańską. Ich zdaniem Agnieszka przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej.

Agnieszka Radwańska przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej?

Agnieszka Radwańska i jej mąż Dawid Celt w „Pytaniu na śniadanie” opowiadali o uroczystym benefisie byłej tenisistki. 21 maja Agnieszka Radwańska zagra pokazowe mecze w Krakowie z Angeliką Kerber i Karoliną Woźnicką. Benefis będzie uroczystym podsumowaniem kariery Radwańskiej.

– W momencie, kiedy Agnieszka ogłosiła zakończenie kariery, od razu pojawiła się myśl, że fajnie byłoby pożegnać się z kibicami i całym tenisowym środowiskiem. [...] Kiedy zaangażowała się w to Telewizja Polska i miasto Kraków, zobaczyliśmy, że impreza nabiera rozmachu. Mam nadzieję, że będzie godna kariery Agnieszki – mówił Dawid Celt. 

Sama Radwańska również zachęcała do przyjścia na sportowe wydarzenie. „Będzie się działo, będzie ciekawie, zaczynamy na korcie, gramy debla, a później jest scena i artyści” – podkreślała gwiazda.

Internauci krytykują wygląd Agnieszki Radwańskiej

W komentarzach po emisji odcinka zawrzało w sieci. I nie chodzi o wywiad, tylko o wygląd Agnieszki. Zdaniem wielu internautów Agnieszka przesadziła z zabiegami medyny estetycznej, przez co ciężko ją rozpoznać.

„Co ona zrobiła z twarzą? Wygląda tak sztucznie, że ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze” – pisali internauci. 

„Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz... robi się pomału karykaturą samej siebie. Szok, że młode przecież kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie” – dodawali inni. 

„Bardzo trudno Panią poznać po ostatnich zmianach” – grzmieli fani. Zresztą na Instagramie byłej tenisistki pod jednym ze zdjęć również pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy dotyczących jej wyglądu. „Tyle kasy i taka twarz. Kto pani to robi?” – pisali fani. Radwańska nie odniosła się w żaden sposób do krytyki fanów.

Zagłosuj

Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW