Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: „Próbowałam wciągnąć, ale się nie daje”

Sylwia Wamej
31.07.2019 13:13
Agnieszka Sienkiewicz
fot. Instagram.com/ Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz niedawno została mamą córeczki Marysi. Gwiazda „Przyjaciółek” pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda jej ciało po porodzie. Aktorka nie zgubiła jeszcze nadprogramowych kilogramów i nie zamierza się nimi przejmować.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży

Agnieszka Sienkiewicz to gwiazda, która „bez lukru” pokazuje macierzyństwo w mediach społecznościowych. Aktorka jest mamą dwóch córeczek: Zosi i Marysi, która w lipcu przyszła na świat. Gwiazda „Przyjaciółek” opublikowała niedawno wpis na Instagramie, w którym polecała książki o rodzicielstwie. Aktorka zaprezentowała selfie bez makijażu, na którym widać, że Agnieszka Sienkiewicz nie zrzuciła jeszcze pociążowego brzuszka.

Jednak gwiazda nie zamierza iść tropem insta-matek, które pokazują płaski brzuch zaledwie kilka dni po porodzie. Sama aktorka napisała, że jej brzuch nie odpowiada instagramowym standardom. Zażartowała też, że choć próbuje wciągnąć brzuch, nie do końca się to jej udaje.

„Dziękuję za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robię przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka »Poczytaj mi mamo« i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych »posiedzeniach« zaczytuje się w »W głębi kontinuum« o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać. PS. Zdaje sobie sprawę, że mój »po-ciążowy« brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje” – napisała z rozbrajającą szczerością 35-letnia gwiazda.

Agnieszka Sienkiewicz: Fani komplementują ją na Instagramie

Fanki dziękowały Agnieszce za ten wpis i zdjęcie. „Śliczna i prawdziwa”. „Mój też nie wsiąkał przez parę tygodni” – skomentowała Kamila Szczawińska. „Jesteś piękna Mamuśku” – dodała Małgorzata Socha. „Pięknie Pani wygląda i naturalnie. Jak widzę te nienaturalne zdjęcia, w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamać. Tak trzymać. Pozdrawiam” – napisała jedna z fanek. Internautki chwalą Agnieszkę Sienkiewicz za to, że jest jedną z niewielu gwiazd, która pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa i ciąży.

 „W końcu gwiazda pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa, ciąży, życia. Bez photoshopa, z obwisłym, dużym »po-ciążowym« brzuszkiem, który nie chowa się 2 godziny po porodzie, ale czasem zostaje na dłużej i, tak jak Pani napisała, no cholera nie da się wciągnąć. Super Pani wygląda. Zdrówka dla Pani i Maleństwa” – napisała jedna z fanek Agnieszki Sienkiewicz.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW