Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agnieszka Sienkiewicz została mamą. Gwiazda „Przyjaciółek” pochwaliła się uroczym zdjęciem na Instagramie

23.07.2019 09:54

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą. Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem malutkiej córeczki na Instagramie. Zdradziła też, jak ma na imię pociecha.

Agnieszka Sienkiewicz fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Agnieszka Sienkiewicz urodziła. Gwiazda po raz drugi została mamą

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła śliczną córeczkę, a zdjęciem maluszka pochwaliła się na Instagramie. „Od kilku dni Marysia jest już z nami”. „Imprezę czas zacząć” – napisała gwiazda na swoim Instagramie. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy, m.in. od koleżanek z branży. Szczęśliwego rozwiązania pogratulowały Agnieszce m.in. Agnieszka Hyży, Olga Frycz, Joanna Opozda oraz Zosia Ślotała.

Agnieszka Sienkiewicz to aktorka, która kojarzona jest z takimi serialami, jak m.in. „M jak miłość”, „Przyjaciółki” oraz „Ojciec Mateusz”. W 2017 roku wyszła za mąż za Mikołaja Gauera. Para doczekała się dwóch córek: Zosi, która przyszła na świat w 2016 roku, i Marysi, którą szczęśliwi i dumni rodzice przywitali na świecie kilka dni temu.

Agnieszka Sienkiewicz:  Aktorka na Instagramie chętnie zamieszcza rodzinne zdjęcia

Aktorka w trakcie drugiej ciąży chętnie publikowała posty, w których podkreślała, że nie znosi już tak łagodnie drugiej ciąży.

Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą... Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl, a wieczorem, o zgrozo zupka chińska (i tak wiem, że niezdrowe, nie musicie mi pisać!) [...] Nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym »brzuszkiem«, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej, walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka” – pisała aktorka jakiś czas temu. Gwiazda nie należy też do grona gwiazd obsesyjnie dbających o figurę po ciąży. Na Instagramie błogosławiony stan przedstawiała bez lukru.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń