Agnieszka Sienkiewicz została mamą. Gwiazda „Przyjaciółek” pochwaliła się uroczym zdjęciem na Instagramie

23.07.2019 09:54

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą. Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem malutkiej córeczki na Instagramie. Zdradziła też, jak ma na imię pociecha.

Agnieszka Sienkiewicz fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Agnieszka Sienkiewicz urodziła. Gwiazda po raz drugi została mamą

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła śliczną córeczkę, a zdjęciem maluszka pochwaliła się na Instagramie. „Od kilku dni Marysia jest już z nami”. „Imprezę czas zacząć” – napisała gwiazda na swoim Instagramie. Pod postem posypało się mnóstwo komentarzy, m.in. od koleżanek z branży. Szczęśliwego rozwiązania pogratulowały Agnieszce m.in. Agnieszka Hyży, Olga Frycz, Joanna Opozda oraz Zosia Ślotała.

Agnieszka Sienkiewicz to aktorka, która kojarzona jest z takimi serialami, jak m.in. „M jak miłość”, „Przyjaciółki” oraz „Ojciec Mateusz”. W 2017 roku wyszła za mąż za Mikołaja Gauera. Para doczekała się dwóch córek: Zosi, która przyszła na świat w 2016 roku, i Marysi, którą szczęśliwi i dumni rodzice przywitali na świecie kilka dni temu.

Agnieszka Sienkiewicz:  Aktorka na Instagramie chętnie zamieszcza rodzinne zdjęcia

Aktorka w trakcie drugiej ciąży chętnie publikowała posty, w których podkreślała, że nie znosi już tak łagodnie drugiej ciąży.

Wiem, że wypada mówić jak cudnie, jak bosko i kwitnąć i błyszczeć, smyrać się po brzuchu i nosić z dumą... Rzeczywistość bywa różna, rano koktajl, a wieczorem, o zgrozo zupka chińska (i tak wiem, że niezdrowe, nie musicie mi pisać!) [...] Nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym »brzuszkiem«, bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści, a właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej, walcząc o wbicie się w cokolwiek, co nie ma kształtu worka” – pisała aktorka jakiś czas temu. Gwiazda nie należy też do grona gwiazd obsesyjnie dbających o figurę po ciąży. Na Instagramie błogosławiony stan przedstawiała bez lukru.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń