Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak na uroczystej gali. Pozowała z teściami

Sylwia Wamej
18.10.2019 10:59
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Jakub Kamiński/ East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na uroczystej gali zorganizowanej przez jedną z firm jej teścia. Na ściance pozowała z rodzicami zmarłego męża – Jerzym Starakiem i Anną Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak pozuje na ściance z teściami

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka wycofała się z życia towarzyskiego. Dziennikarka wybiera tylko najważniejsze imprezy, na których musi być obecna. We wrześniu pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie wzięła udział w premierze filmu „Ukryta gra”, współtworzonym przez jej męża. Teraz pojawiła się na gali Herbapol Esencja Natury. Agnieszka Woźniak-Starak na ściance pozowała razem z rodzicami zmarłego męża – Jerzym Starakiem i Anną Woźniak-Starak.

EN_01398728_0016
fot. Jakub Kamiński/ East News

Piotr Woźniak-Starak zginął na mazurskim jeziorze Kisajno

W trudnych chwilach Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na swoich teściów oraz na bliskich i przyjaciół. Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w nocy z 17 na 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy wypadł z motorówki podczas próby wykonania manewru skrętu. Był na niej ze znajomą – Ewą. 27-letniej znajomej producenta udało się dopłynąć do brzegu. Piotr Woźniak-Starak pochowany został w posiadłości rodzinnej na Mazurach – Fuledzie.

RadioZet.pl/SW