Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak na wernisażu. Pokazała się w eleganckiej stylizacji i nowej fryzurze

Sylwia Wamej
19.12.2019 11:49
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Jakub Kamiński/ East News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wernisażu wystawy "Realizm istotny" w Fundacji rodziny Staraków. Dziennikarka pięknie prezentowała się w czarnej zwiewnej sukni i nowej fryzurze.

Agnieszka Woźniak-Starak na wystawie Realizm istotny. Gwiazda błyszczała na tym wydarzeniu

Agnieszka Woźniak-Starak gościła na wernisażu wystawy "Realizm istotny" Fundacji Rodziny Staraków. Dziennikarka od śmierci męża - Piotra Woźniaka-Staraka bardzo rzadko pojawia się publicznie. Wybiera tylko bardzo ważne dla niej wydarzenia. Takim niewątpliwie jest wystawa "Realizm istotny".

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na zwiewną czarną, długą suknię, do której dobrała luźną kamizelkę i botki na obcasie. Dziennikarka, która do tej pory nosiła proste włosy, tym razem postanowiła je podkręcić. Trzeba przyznać, że taka fryzura bardzo jej służy.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Tricolors/ East News

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Poprowadzi audycję w radio

Agnieszka Woźniak-Starak niebawem wróci do pracy. Dziennikarka nie pojawi się co prawda w telewizji, jednak od stycznia będzie prowadzić audycję w jednej ze stacji radiowych. "Agnieszka chce wracać małymi kroczkami" - mówili w "Super Expressie" znajomi dziennikarki. Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi również programu "Ameryka Express". Ma ją zastąpić Daria Ładocha.

Zagłosuj

Lubisz chodzić na wystawy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW