Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmieci męża. Wzruszające słowa

Sylwia Wamej
13.09.2019 22:45
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Tricolors/ East News

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci tragicznie zmarłego męża - Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka odniosła się też do programu "Big Brother", w którym była prowadzącą. Podziękowała wszystkim, którzy dają jej siłę.

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak nie wypowiadała się publicznie od śmierci ukochanego męża - Piotr Woźniaka-Staraka, który zginął w sierpniu na mazurskim jeziorze Kisajno. Dziennikarka postanowiła opublikować piękny i wzruszający wpis, okraszony zdjęciem magnolii. Podziękowała również na wsparcie oraz odniosła się do programu "Big Brother", w którym była prowadzącą. Z oczywistych względów Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawiła się w nowej edycji reality-show. Jednak jak podkreśla, bardzo mocno trzyma kciuki za nową prowadzącą - Gabi Drzewiecką.

"Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.
Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję: - pisze Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak wspiera Gabi Drzewiecką w "Big Brotherze"

W dalszej części wpisu dziennikarka odniosła się do "Big Brothera".

"Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!
Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję.
Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak.

RadioZEt.pl/SW