Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Gwiazda poprowadzi audycję w radiu

Sylwia Wamej
13.12.2019 10:37
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak po ciężkim okresie wraca do pracy. Jak donosi "Super Express" dziennikarka od stycznia poprowadzi audycję w jednej ze stacji radiowej.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Poprowadzi audycję radiową

Agnieszka Woźniak-Starak po traumatycznych miesiącach wraca do pracy. Jak donosi "Super Express" Agnieszka Woźniak-Starak nie wróci jednak do TVN. Gwiazda poprowadzi audycję w jednej ze stacji radiowych. "Od nowego roku wraca do pracy" – zdradza w tabloidzie osoba z otoczenia dziennikarki. Jak donosi dziennik, Agnieszka Woźniak-Starak będzie miała od stycznia audycję, poświęconą kobiecym tematom.

W podjęciu decyzji pomógł Agnieszce dobry kolega Kuba Wojewódzki. Według "Super Expressu" to właśnie dziennikarz miał namówić Agnieszkę Woźniak-Starak do współpracy z radiem. Sam Wojewódzki ma tam audycję, którą prowadzi razem z Piotrem Kędzierskim. Dziennikarka póki co nie wróci do TVN. "Agnieszka chce wracać małymi kroczkami " - zdradzają jej znajomi.

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi "Ameryka Express". Kto ją zastąpi?

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji "Ameryka Express". Zastąpi ją Daria Ładocha. Agnieszka Woźniak-Starak póki co wycofała się z show-biznesu. Dziennikarka ma za sobą bardzo ciężki okres. W sierpniu zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak , który wypadł z motorówki na mazurskim jeziorze Kisajno.

Zagłosuj

Lubisz słuchać radia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW