Zamknij

Alan Andersz ze łzami w oczach wspomina wypadek u Wojewódzkiego. To dla niego trudny temat

Sylwia Wamej
02.10.2019 10:08
Alan Andersz
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Alan Andersz gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiedział m.in. o serialu „39 i pół tygodnia” oraz wypadku sprzed lat. Gdy mówił o tragicznych wydarzeniach, nie krył poruszenia.

Alan Andersz wspominał wypadek u Kuby Wojewódzkiego

Alan Andersz był gościem Kuby Wojewódzkiego. Aktor pojawił się w związku z promocją serialu „39 i pół tygodnia”. Rozmowa dotyczyła również wypadku, któremu gwiazdor uległ przed laty. Siedem lat temu Alan Andersz spadł ze schodów na imprezie, uderzając w wielką donicę. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Musiał przejść kilka operacji, w tym trepanację czaszki.

W programie Kuby Wojewódzkiego wrócił ze łzami w oczach do tragicznych wspomnień. Gwiazdor zdradził, że czuje misję pomagania innym ludziom, gdyż sam ma za sobą ciężką walkę o życie.

Ostatnio czuję się mocny w pomaganiu ludziom. Dostaję bardzo dużo wiadomości od ludzi po wypadkach lub ich partnerów. Staram się im pomóc, jak mogę. Często się udaje. Czuję się trochę w obowiązku, że sam przeżyłem. No, i że jestem osobą znaną. Nie ma takiego drugiego z kimś takim... – powiedział aktor.

Alan Andersz o ciężkich chwilach po wypadku

Alan Andersz dodał, że gdy sam walczył o życie, pomagała mu rozmowa z innymi. 

Byłem tam... I wiem, co mi pomogło w tamtym momencie. Pomógł mi koleś, który napisał mi, że pół roku wcześniej przeżył to samo. Teraz ja daję tym ludziom to, czego sam potrzebowałem. Oni wiedzą, że ich zrozumiem... – podkreślił.  Aktor „39 i pół tygodnia” dodał również, że rozczarował się niektórymi bliskimi mu ludźmi, gdy prosił ich o pomoc.

Nie myślałem o tym, że mnie opuścili, tylko: »Ku*wa, muszę wyjść na spacer, by zrobić te kilka metrów, by wrócić do formy!« – powiedział.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW