Zamknij

Aleksandra Domańska bawi się z przyjaciółkami na plaży. Gwiazda pokazała się topless na Instagramie

Sylwia Wamej
23.07.2019 13:52
Aleksandra Domańska
fot. Damian Klamka/ East News

Aleksandra Domańska opublikowała zdjęcia na Instagramie, na których pozuje topless. Gwiazda naturalnymi fotografiami zachęca swoje fanki do tego, aby kochały i akceptowały swoje ciała.

Aleksandra Domańska pozuje topless na Instagramie

Aleksandra Domańska na swoim Instagramie komentuje rzeczywistość w zabawny i zdystansowany sposób. Gwiazda „Ameryka Express” niedawno zapoczątkowała też akcję na Instagramie „Ciało bogini za nic się nie wini”, której celem jest to, by kobiety z fałdkami, cellulitem czy dodatkowymi kilogramami mogły czuć się pięknie i seksownie. Aktorka pokazuje, że nie warto podążać za instagramową modą, gdzie na wielu zdjęciach kobiety wyglądają jak modelki lub upiększają fotografie za pomocą instagramowych filtrów.

Aleksandra Domańska: Fani zachwyceni zdjęciami topless

Aleksandra Domańska zdecydowanie mówi „nie” takim zabiegom. Na ostatnich zdjęciach aktorka razem z przyjaciółkami zapozowała topless. Zdjęcia nie są ani wulgarne, ani też wyretuszowane. Na fotografiach można zobaczyć różne kształty kobiecego ciała, ale też fałdki czy cellulit. Aktorka podpisała zdjęcia „Boginie”. Fanom gwiazdy „Ameryka Express” zdjęcia bardzo się spodobały. „Cóż za pełne kobiecości zdjęcie”, „kocham panią za to”, „fajne babki. Po prostu fajne dziewczyny” – pisali fani.

Aleksandra Domańska to 30-letnia aktorka, znana z takich filmów, jak m.in. „Teraz albo nigdy”, „Podatek od miłości”, „Pod mocnym Aniołem” oraz „Drogówka”. W 2018 roku Aleksandra Domańska wygrała program „Ameryka Express”, w którym wystąpiła razem z bratem — Dawidem Domańskim.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś w tym roku na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW