Zamknij

Aleksandra Domańska na premierze filmu „(Nie)Znajomi”. Pokazała się bez makijażu

Sylwia Wamej
25.09.2019 11:17
Aleksandra Domańska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Aleksandra Domańska zachęca inne kobiety, żeby pokochały swoje ciało takie, jakie jest. Na swoim Instagramie aktorka pozuje bez makijażu i pokazuje swoje niedoskonałości. Ostatnio przyszła bez make-upu na premierę filmu „(Nie)Znajomi”.

Aleksandra Domańska przyszła na premierę filmu bez makijażu

Aleksandra Domańska to gwiazda, która w mediach społecznościowych prowadzi akcję „Ciało bogini za nic się nie wini”. 30-letnia aktorka zachęca też do naturalności. Sama zainteresowana nie maluje się na co dzień, a ostatnio zdecydowała się przyjść bez makijażu na premierę filmu „(Nie)Znajomi”, w którym zagrała. To dość odważne posunięcie, bo o ile trend „No make-up” ma się dobrze wśród gwiazd, to jednak na czerwonym dywanie aktorki i celebrytki prezentują się w pełnym makijażu.

Aleksandra na premierze filmu wyglądała pięknie i bardzo kobieco. Z jej naturalną urodą świetnie skomponowała się bladoróżowa sukienka z satyny, do której dobrała delikatne sandałki. Do tego luźne upięcie i delikatna biżuteria.

Aleksandra Domańska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Aleksandra Domańska promuje akcję „Ciało bogini za nic się nie wini”

Aleksandra Domańska mówiła w jednym z wywiadów, że wymyśliła akcję „ciało bogini za nic się nie wini” po to, aby kobiety zaakceptowały siebie i po prostu cieszyły się życiem.

Wymyśliłam hashtag i akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, by się kochały i siebie akceptowały. Żeby się niczym nie przejmowały. Życie jest za krótkie. Trzeba się nim cieszyć – mówiła Aleksandra Domańska w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW