Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aleksandra Domańska na premierze filmu „(Nie)Znajomi”. Pokazała się bez makijażu

25.09.2019 11:17

Aleksandra Domańska zachęca inne kobiety, żeby pokochały swoje ciało takie, jakie jest. Na swoim Instagramie aktorka pozuje bez makijażu i pokazuje swoje niedoskonałości. Ostatnio przyszła bez make-upu na premierę filmu „(Nie)Znajomi”.

Aleksandra Domańska fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Aleksandra Domańska przyszła na premierę filmu bez makijażu

Aleksandra Domańska to gwiazda, która w mediach społecznościowych prowadzi akcję „Ciało bogini za nic się nie wini”. 30-letnia aktorka zachęca też do naturalności. Sama zainteresowana nie maluje się na co dzień, a ostatnio zdecydowała się przyjść bez makijażu na premierę filmu „(Nie)Znajomi”, w którym zagrała. To dość odważne posunięcie, bo o ile trend „No make-up” ma się dobrze wśród gwiazd, to jednak na czerwonym dywanie aktorki i celebrytki prezentują się w pełnym makijażu.

Aleksandra na premierze filmu wyglądała pięknie i bardzo kobieco. Z jej naturalną urodą świetnie skomponowała się bladoróżowa sukienka z satyny, do której dobrała delikatne sandałki. Do tego luźne upięcie i delikatna biżuteria.

Aleksandra Domańska fot. Mateusz Jagielski/ East News

Aleksandra Domańska promuje akcję „Ciało bogini za nic się nie wini”

Aleksandra Domańska mówiła w jednym z wywiadów, że wymyśliła akcję „ciało bogini za nic się nie wini” po to, aby kobiety zaakceptowały siebie i po prostu cieszyły się życiem.

Wymyśliłam hashtag i akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, by się kochały i siebie akceptowały. Żeby się niczym nie przejmowały. Życie jest za krótkie. Trzeba się nim cieszyć – mówiła Aleksandra Domańska w rozmowie z „Dzień Dobry TVN”.

Zagłosuj

Lubisz się malować?

RadioZet.pl/SW

Oceń