Zamknij

Aleksandra Domańska pochwaliła się siostrą. Dziewczyna została modelką [FOTO]

Sylwia Wamej
23.10.2019 16:24
Aleksandra Domańska
fot. Damian Klamka/ East News

Aleksandra Domańska jest bardzo aktywna na Instagramie, jednak rzadko publikuje zdjęcia ze swoją rodziną. Tym razem 30-letnia aktorka pogratulowała na swoim Instagramie siostrze, która podpisała kontrakt z agencją modelek.

Aleksandra Domańska pochwaliła się siostrą. Podpisała kontrakt z agencją modelek

Aleksandra Domańska, podobnie jak inne polskie gwiazdy, jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Aktorka chętnie publikuje zdjęcia i ciekawostki na InstaStories. Tym razem podzieliła się z fanami radosną nowiną. Siostra gwiazdy, Apolonia Domańska została modelką i podpisała kontrakt z agencją modelek - Chilli Models.

W serwisie Instagram Aleksandra Domańska opublikowała kilka zdjęć z siostry z podpisem: "Gratuluję Apolonio podpisania kontraktu". Również agencja Chilli Models udostępniła zdjęcie Apolonii Domańskiej. Na stronie internetowej agencji można znaleźć także inne fotografie siostry Aleksandry.

Aleksandra Domańska na Instagramie. Angażuje się w sprawy kobiet

Aleksandra Domańska mocno angażuje się w kobiece sprawy. Na swoim Instagramie od jakiegoś czasu prowadzi kampanię "ciało bogini za nic się nie wini", gdzie przekonuje kobiety, aby zaakceptowały swoje ciało i nie dążyły za wszelką cenę do ideału, lansowanego przez celebrytki.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW