Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell na jednej imprezie. Świętują razem urodziny syna

Sylwia Wamej
16.10.2019 13:19
Alicja Bachleda-Curuś
fot. Łukasz Gagulski/ East News

Alicja Bachleda-Curuś zorganizowała przyjęcie urodzinowe dla swojego syna Henry'ego. Chłopiec skoczył już dziesięć lat. Na urodzinach nie zabrakło oczywiście słynnego taty – Colina Farrella.

Alicja Bachleda-Curuś wyprawiła przyjęcie urodzinowe swojemu synowi

Alicja Bachleda-Curuś wyprawiła przyjęcie urodzinowe swojemu synkowi – Henry'emu. Chłopiec, który jest owocem związku Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś, skończył właśnie dziesięć lat. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z imprezy. Na przyjęciu nie zabrakło oczywiście słynnego taty Henry'ego – Colina Farrella. Mimo że Alicja i Colin od lat nie są już razem, mają ze sobą bardzo dobre relacje, a w wywiadach zawsze wypowiadają się o sobie z szacunkiem.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Kiedy się poznali?

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell poznali się w 2008 roku na planie filmu w 2008 roku. Aktorzy szybko się w sobie zakochali, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktorska para rozstała się w styczniu 2011 roku. Alicja Bachleda-Curuś w jednym z wywiadów mówiła:

Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia – mówiła gwiazda.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW