Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Alicja Bachleda-Curuś na wspólnym zdjęciu z Renee Zellweger. Fani są zachwyceni

23.10.2019 11:29

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles. Tam ma okazję spotkać mnóstwo hollywoodzkich gwiazd. Ostatnio spotkała się z Renée Zellweger, a wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Alicja Bachleda-Curuś fot. Piotr Korczak/ Reporter/ East News

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała wspólne zdjęcie z Renée Zellweger

Alicja Bachleda-Curuś kursuje między Polską a Los Angeles. Mieszkając w mieście gwiazd, Alicja ma okazję spotkać się z nimi osobiście. Ostatnio dodała na Instagram wspólne zdjęcia z Renee Zellweger, której jest fanką. Ta kobieta. Rozmawiając z nią, przypomniałam sobie wszystkie niesamowite chwile, którymi obdarowały mnie grane przez nią postacie – napisała Alicja. Pod wspólną fotografią aktorek posypało się mnóstwo komentarzy fanów. Ale zazdroszczę; dwie piękne kobiety – pisali wielbiciele Alicji Bachledy-Curuś.

Renée Zellweger. W jakich filmach grała?

Renée Zellweger zapisała się w pamięci widzów wieloma różnorodnymi rolami. 50-letnia aktorka zagrała m.in. w filmie „Siostra Betty”. Za tę kreację otrzymała Złotego Globa. Widzowie najbardziej pokochali ją za rolę Bridget Jones. Renée zagrała też w musicalu „Chicago”, który został nominowany do Oscara w 13 kategoriach. Rok później gwiazda otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w dramacie „Wzgórze nadziei”. W tym roku Renée zagrała w serialu Netflixa – „What/If”. Z kolei niebawem do kin trafi musical poświęcony życiu Judy Garland. Renée zagra w nim główną rolę.

Zagłosuj

Interesujesz się kinem?

RadioZEt.pl/SW

Oceń